Grāmata Eņģeļu lūgšanasIr iznākusi Eņģeļu praktiķes un terapeites Maijas Kadiķes grāmata Eņģeļu lūgšanas ar mākslinieces Elitas Ābeles zīmējumiem atkārtotā un papildinātā izdevumā.

Grāmatā ir apkopotas lūgšanas, ko Maija ir saņēmusi no Gaismas pasaules.

 

Lasot lūgšanas, tās palīdz savienoties ar Eņģeļu pasauli, kura sniedz mierinājumu, drošību un mīlestību, kā arī stiprina ticībā un atver pateicībai, labestībai un žēlsirdībai.

- Katra diena, ko sākam ar lūgšanu, atnes svētību, - saka autore.

Grāmata Eņģeļu lūgšanas savieno ar smalko Gaismas pasauli un atver sirdis mīlestībai.


Eņģeļu Lūgšanas var iegādāties grāmatnīcās:
Latvijas Grāmatā,  Globuss A,   Jānis Roze,   Valters un Rapa,   Rēriha grāmatnīca.

e-veikalā:http://www.lgramata.lv
http://www.gramatnicaglobuss.lv
https://www.janisroze.lv

IMG 3899Man vienmēr ir paticis rakstīt.

Skolas sacerējumi un stāsti, tad mīlas dzeja un ceļojumu haikas...

Kopš tā laika, kad esmu ciešā kontaktā ar savu Sargeņģeli, zinu, ka Viņš ir tas, kas virza pa rakstīšanas ceļu, jo tas satur manas gaismas misijas vibrācijas, kuru, esot Tur Augšā kopā ar eņģeļiem, pati esmu izraudzījusies.

Paldies, ka lasi!

Kalendārs  Ziedu mandalas un lūgšanas Kā radās kalendārs Ziedu mandalas un lūgšanas.

Ziedu un dabas mandalas, kas ir kalendārā, ir kopienas Eņģeļu pasaule iedvesmotas un veidotas. Tās visa gada laikā tapa dažādās vietās gan Latvijā, gan arī citās zemēs. Katrā mēnesī ir arī lūgšana, kas atbilst gadalaika un mandalas vibrācijām.

Pirmā mandala, kas ir uz vāka, tika radīta atvasaras nometnē jūras krastā Plieņciema Baltajā kāpā. Sanāca kopā sievietes no dažādām Latvijas vietām, un kā pateicību Zemei un Debesīm izveidoja šo rudens ieskaņu nesošo krāšņo ziedu un dabas mandalu. Tas bija pirmais impulss no Gaismas pasaules, kurā ieklausoties, mandalu radīšana turpinājās. Tās tapa sakrālās spēka vietās (Tora kalns Anglijā, Zilais kalns, Piltiņkalns), kā arī godinot īpašus svētkus (Saulgrieži, Māras diena, Lieldienas). Ir mandalas, ar kurām esam pateikušās Zemei un Debesīm par kaut ko nozīmīgu savā dzīvē (Eņģeļu skolas izlaidums, Sievietes iniciācija).

Pati dabas mandalas radīšana ir patiesi dievišķs process, ko esam nosaukuši par mandalošanu. Jebkurš, kas jūtas uzrunāts, atnāk uz šo sakrālo darbu ar savu pienesumu – kādam ziedi, citam augļi, kastaņi, zīles, lapas, eņģeļu spalvas utt. Mandalas centrā zemē tiek ielikts baltais kalnu kristāls, kuru katrs pirms tam patur rokās, savienojoties ar sirdi, un ,,ieliek,, šajā kristālā savus gaišākos un siltākos nodomus visam Zemes labumam. Kristāls ir dabas mandalas centrs, ap kuru sāk veidoties ģeometriskā struktūra. Nekad nezinām, kāda tā būs, jo tas, kas notiek, ir eņģeļu un Gaismas spēku vadīts un radīts. Tā ir brīnumaina meditāciju un daudzu cilvēku kopdarbs, kad pēc pacietīga darba, izveidojas kaut kas tik skaists.

Tad mūsos var nostiprināties patiesība – Zeme, Tu esi tik skaista, maiga un mīloša! Noliecoties Tavā priekšā, mēs godinām Tevi un pateicamies. Tikai tāpēc, ka esi Tu, esam mēs.
Katra tāda saruna ar Māti Zemi, pateicības jūtas Viņai, dara mūs atvērtākus, vienkāršākus un mīlošākus.

Pateicībā tik daudzajiem mīļajiem cilvēkiem, kas atbalstīja šos dievišķos impulsus, kas brauca uz dažādām vietām, kas veidoja un radīja. Tādas lietas var paveikt tikai ar lielu mīlestību.
Ceram, ka mūsu pieredze iedvesmos citus, jo darot šīs lietas, rodas liela vienotības sajūta. Tā ir tik ļoti nepieciešama ģimenē, skolā, darbā.

Mēs visi esam vienoti.
Mēs esam Zemes bērni.

Mīlestībā

Maija Kadiķe

Kalendāru var iegādāties grāmatnīcās:
Latvijas Grāmatā, Globuss A, Jānis Roze, Valters un Rapa, Rēriha grāmatnīca.
e-veikalā:www.lgramata.lv/
www.gramatnicaglobuss.lv/
www.janisroze.lv/

kā arī Gaismas centrā Eņģeļu pasaule
www.engelupasaule.lv