Par seviEņģeļi vienmēr ir mums blakus.

Bērnībā daudz laika pavadīju viena, bet nekad nebiju vientuļa, jo pastāvīgi sajutu savu draugu – eņģeļu klātbūtni. Tad nāca skolas laiks un līdz ar to jauni draugi, kas pastāvīgo eņģeļu gaismas plūsmu un saikni pieklusināja. Līdz 2002.gadā, kad sāku interesēties par dažādām garīgām praksēm, kādā meditācijā no jauna satiku savu Sargeņģeli. Šī atkal apvienošanās bija ļoti aizkustinoša. Tas bija, kā atgriezties Mājās pie savējiem pēc gara ceļojuma. No tā brīža turpināju katru dienu kontaktēties ar savu Sargeņģeli, saņemot atbalstu, norādes un vēstījumus no viņa. Eņģeļu pasaule kļuva par manu pasauli. Mūsu sadarbība ar katru brīdi veidojās arvien ciešāka un mani ļoti nozīmīga. Pārmaiņas, kas ar mani notika, bija tik acīmredzamas, ka, draugu iedrošināta, sāku ar savu pieredzi dalīties ar citiem cilvēkiem, jo sapratu, ka pastāvīga saikne ar Sargeņģeli spēj izmainīt mūs un pasauli ap mums. Tajā ienāk drošība, miers, prieks, radošums un dievišķā paļaušanās.

Par to, kā veidot saikni ar savu Sargeņģeli un daudziem citiem gaismas eņģeļiem, stāstu semināros un nodarbībās, kuras vadu, kā arī individuālās sesijās.

 

Esi sveicināts Eņģeļu pasaulē, jo tā ir ari Tava pasaule.

Gaismā un mīlestībā.

Maija Kadiķe – eņģeļu praktiķe un terapeite.

Par mumsMūs ir daudz uz planētas Zeme. To, kas ar katru brīdi arvien vairāk sāk sajust savu patieso izcelsmi, savu eņģelisko būtību un vienotību ar Visumu. Mēs bieži esam kopā. Nodarbībās, praksēs, svētkos un svētceļojumos. Pirtī, sapņos un sarunās. Labirintos, putenī, Saulgriežos ... Pie tējas tases un meditācijās. Mūsu Eņģeļi jau sen pazīst viens otru. Cauri dzīvēm ejot, viņi atkal ir saveduši mūs kopā. Mēs atbalstam viens otru tāpat, kā Eņģeļi atbalsta mūs. Kopā ir daudz vieglāk paveikt to, ko saucam par Lielo Kosmisko pāreju. Tā notiek katru mirkli ar mums visiem.

Ja Tu lasi šīs rindas, tad tavi Eņģeļi ir tevi atveduši pie mums.

Esi sveicināts!