Tavs Zvaigznes apmirdzētais CeļšKatra Zvaigsnes apmirdzēta diena
ieskandina kādu zvaniņu Dvēselē.
Tā ir tava Ceļa Zvaigzne, mans draugs.
Tu naktīs pamosties un veries ārā pa logu,
meklēdams Viņu.
Dažreiz mākoņi ir sabiezējuši,
aizklājot tumši zilo zvaigžņu pļavu.
Bet sajūta tevi neviļ. Viņa ir Tur.
Zvaigznes Gaisma pieskaras Tev,
un Jūs esat uz viena viļņa.
Tas vienmēr ir tik īpaši un aizkustinoši,
kad sajūti zem kājām savas Zvaigznes izstaroto Ceļu.
Tas ir kā tilts,
kurš ir no Zelta Gaismas.
Uz tā var satikties ar dažādiem cilvēkiem.
Arī viņus Zvaigznes ved uz šiem tiltiem.
Vai tie ir droši? - kāda daļa tevī satraucas.
Tad man Tev jāvaicā -
- Cik droša ir rasas lāse, kurai pieskaras tavas pēdas?
Vai rīta migla, kurā pazūd koka galotnes?
Uzticies.
Tā ir tava Zvaigzne, kas izgaismo Ceļu,
ieklausies tajā.
Viņa noteikti vēlas Tev ko pavēstīt.
Tas būs kaut kas no pasakām.
Jo tam, kam nespēj noticēt prāts, ir pasakaina smarža un skaņa.
Uzticies, mans draugs!

Katra Zvaigznes apmirdzēta diena
ieskandina Gaismas zvaniņus tavā Dvēselē.

Kristus vibrācijās
pierakstīja Maija Kadiķe

Kristus Vārdi.Kad sēkla, kas ir ielikta zemē,
sāk dzīt savas pirmās saknes,
tā nedomā par to, kas tā būs.
Vai zāles stiebrs, skaists zieds vai dziedinošs augs.
Viss iekšējais spēks tiek atdots tam, lai augtu,
lai izsprauktos cauri zemes un akmens slāņiem,
lai ieraudzītu gaismu un sasildītos saules staros.
Kaut kā sēkla zin, ka ir jāvirzās uz augšu,
ka jāstiepjas uz priekšu.
Jo saules gaismai ir milzīgs potenciāls.
Pat neredzot, sēkla to jūt.
Tāpat arī Jūs tiecaties pēc Gaismas.
Bieži pat to neredzēdami un nejuzdami,
jūs uz to dodaties.
Tieši tad, kad liekas, ka Gaismas nav un tā pilnīgi ir pazudusi,
jūs visvairāk tai tuvojaties.
Un kāda ļoti nozīmīga daļa jūsos atceras,
ka viss ir pareizi.
Ka esmu īstaja pieturā.
Ka esmu jau kādreiz šeit bijis.
Un, ka būs jāizdara izvēle.
Tā var būt tāda pati, kā iepriekš.
Bet iekšējā gudrība atceras,
ka tā nedarīja tevi laimīgu.
Dvēselē iesmeldzas sāpes, kad par to domājat.
Tāpēc tad, kad esat pilnīgā negaismā,
ziniet, ka tur ir visvairāk Gaismas.
Te var notikt izlaušanas.
Ejiet dziļāk, vēl dziļāk, vēl un vēl...
Sāpes, bailes, tumsa...
Nežēlojiet sevi, jo tā ir vecā čaula, ko lolojat un nevarat atlaist.
Tikai aiz tās ir brīvība un acis apžilbina bezgalīga Gaisma.
Izlauzties ārā no sevis vecā,
koncentrējot visu iekšējo spēku un doties nezināmajā.
Kā sēklai, kas aug cauri zemei un akmeņiem.
Tad tā sasniedz saules gaismu
un ar dziļu ieelpu savienojas.
Tur es jūs vedu.
Tur es Esmu. Tu es jūs gaidu.
Mīlestībā.

Pierakstīja Maija Kadiķe

Zeme ir mūsu mājasBezgalīgi plašumi, jūras un okeāni, tīrumi un meži, pļavas un jūras krasts – tas viss ir Zemes izpausmes. Un Viņa ir arī mūsu katra radītā daļa, jo kādreiz mēs kā Eņģeļi nācām uz Zemi, lai veidotu un radītu šo planētu. Tāpēc daba mums ir tik tuva. Tāpēc,esot dabā, mēs vislabāk varam atcerēties, kas mēs Esam. Tikai mums jāatceras arī tas, kas mūs atdala no dabas un jābūt tik apzinātiem, lai tas nepārņem mūsu Esību. Lai mēs vienmēr varam būt saiknē ar mūsu planētu un ar tās Gaismas vissvētāko struktūru.

Tikai tad, kad mēs spējam saprast šīs planētas būtību – viņas pagātni, viņas nākotni – var veidoties šie kopsakari par mūsu likteni un par Zemes dzīvi, un par to, ka nav nekā nenozīmīga. Viss ir svarīgs, kas notiek ar katru no mums. Pat katra doma ietekmē Zemes likteni un dzīvi – tas liek būt aizvien vairāk apzinātam. Ja mūsu domas ir skaidras un tīras, tad mēs radām tīru Gaismas lauku ap sevi. Jo vairāk būs tādu cilvēku ar tīrām un gaišām domām, jo vieglāk būs Zemei elpot, nest mīlestību uz Zemi. Tāds mīlestības lauks, kas ir tur Augšā Kosmosā, ko mēs saucam par Dievu – šī Gaisma, Enerģija, Mīlestība - tāds pats Gaismas lauks ir Zemes iekšienē.

Kad mēs varam sajust šo Zemes liktenslīniju, ir iespējams saprast tos notikumus, kas šobrīd notiek uz planētas. Mums katram ir iespēja sajust Zemes vēstījumu un to, cik ļoti šī mīlestība no Zemes iekšienes grib nākt uz ārpusi. Ja Viņa neatrod šo izeju, viņa vienkārši atver to. Taču mēs caur sevi varam nest šo Zemes mīlestību uz augšu, uz Zemes virsējam vibrācijām. Tas ir mūsu katra uzdevums - kā sēklai izaugt un uzziedēt, paņemot šo jauno Zemes impulsu sevī, savā smalkajā ķermenī un apziņā. Mēs kā sēklas dzenam šo dzinumu uz augšu, ienesot šis vibrācijas savā Zemes zvaigznē. Tas nozīmē, ka arī mūsu smalkais ķermenis ir saņēmis šo impulsu un viņš vibrēs Zemes jaunajās vibrācijās – tajās, uz kurām Zeme mūs ved.

Varbūt mēs būsim kā bākugunis, kā pirmie ziedi pavasarī, lai iedrošinātu plaukt citiem ziediem. Tā ir liela uzdrīkstēšanās būt pirmajiem, būt celmlaužiem.Taču, ja mūsu dvēseles ir šeit un mēs esam šeit kopā, tad esam to izvēlējušies. Tā reizē ir liela iespēja un liels pārbaudījums, vai spējam noturēt to, ko Zeme mums tagad ir gatava dot. Tas var izmainīt mūsu dzīvi. Tas var likt atteikties no tā, kas ir bijis tik pierasts, tik pieņemts un labs. Tas ir tā kā izaugt no kurpēm vai no kleitas, kad mēs kļūstam pieauguši. Visspēcīgāk tas notiek, kad mēs kļūstam par pusaudžiem. Arī mūsu dvēseles ir šajā pusaudžu vecumā – kad vairs neesam bērni, bet vēl ir uz ko augt.

Katram no mums būs jāpieņem šis lēmums kļūt pieaugušam – dvēseliski pieaugušam, nobriedušam - lai uzņemtos atbildību par visu, kas ar ir noticis, notiek un notiks, jo nav neviena cita, kurš rada mūsu realitāti, kā tikai mēs paši. Tad aplis noslēdzas un mēs pieņemam sevi kā Radītāju – TAS IR KĻŪT PIEAUGUŠAM. Šī jaunā iespēja kļūt pieaugušam un gatavam iziet no iepriekšējā apļa, ienāk mūsu Esībā. Šī jaunā iespēja ir pie mūsu kājām. Ja mēs esam gatavi – mēs sakām Jā!: „Jā, es Esmu jaunās Zemes jaunais cilvēks un es speršu savus soļus jau savādāk - ar lielāku apzināšanos un atbildību, tai pašā laikā ar sirds skaidrību, ar vieglumu un prieku.”

Un tad Zeme dod mums jaunas kājas, jaunas pēdas, kas pieskaras Zemei – tik siltai un maigai. Un mūsu potītes ir tik vieglas un harmoniskas un graciozas, staigādamas pa ziedu pielietām pļāvām. Mūsu ceļi ir stingri un arī godinoši, lai noliektos katras Gaismas dvēseles priekšā. Lai noliektos Dieva un Eņģeļu priekšā, lai noliktu savu ego. Kājas ir spēcīgas, lai ietu šo Ceļu pa jaunam. Tad mēs arī varam ielikt citus savas dzīves pamatus, lai pilnveidotu tos, uz kuriem esam. Katram tas ir citādāk – mēs vienkārši radām. Nav tādu lietu, ko Dievs neatļautu radīt caur Gaismu – katram jākļūst par savas dzīves mākslinieku. Te nu ir lielā iespēja – mēs radām savus pamatus, tad ejam tālāk un radām savu sievišķību un vīrišķību, savu sievišķo un vīrišķo enerģiju jaunās dievišķās kvalitātēs.

Eņģeļi un Maija Kadiķe

Ziemas svētku vēstījumsZiemas svētku laiks ir nozīmīgs gan katrai ģimenei, gan lielās Gaismas pasaules saimei.
Mēs, Eņģeļi un Gaismas skolotāji, esam kopā ar Jums šajā Kosmiskā notikumā – Kristus dzimšanā.

Ar Viņa atnākšanu uz Zemes, mums tika dota iespēja ienest vairāk savas vibrācijas planetārā līmenī un tātad būt Jums tuvāk. Jums tika dota iespēja ienest Gaismu savā Sirdī. Tagad Kristus Gaisma ir katrā cilvēkā, tikai Jums pašiem tā ir jāatzīst, jāpazīst, jāsavienojas un jādzīvo šajā Gaismā kā vadošā dzīves enerģijā. Mēs, Eņģeļi un Gaismas Skolotāji būsim Jums blakus un pavisam tuvu šajā Ziemas svētku laikā, lai par to atgādinātu, lai palīdzētu, lai mācītu dzīvot mīlestībā.

Kad Jūs aizdegsiet sveces savās mājās, domājiet par Gaismu savās sirdīs. Domājiet par to, lai katra jūsu izvēle kļūst apzinātāka un Gaismas vadīta. Gaisma Jūs ieved mīlestības pasaulē. Aiciniet tur savu ģimeni, dzimtu, savus mīļos un draugus. Lai Jūsu sirds telpa ir tik plaša, ka katram tur ir vieta. Atcerieties rūpēties par savu Gaismas sirdi arī tad, kad beigsies svētki un sāksies ikdiena.

Mīļie, katra cilvēka Gaisma ir tik svarīga šobrīd! Lai arī šis ir vistumšākais gada laiks, Jūs ziniet, ka Gaisma tieši tagad gūst pārsvaru pār tumsu. Iespējams, ka tas notiek arī Jūsu dzīvē. Pieņemiet to ar pateicību. Pieņemiet to kā iespēju iet tālāk un ienest Gaismu tumsā ar katru dienu arvien vairāk un vairāk. Katrs šāds solis dara Jūs drosmīgākus, gaišākus, stiprus un mīlošus.

Mēs būsim katrā mājā un katrā ģimenē šajā svētku laikā, lai dāvātu Jums savu klātbūtni, svētību un mīlestību.
No Erceņģeļa Gabriēla un Svētās ģimenes – Marija, Jāzeps un Kristus.

Pierakstīja Maija Kadiķe

Vēstījums no Eņģeļiem maijāSveiki, mīļie!

Laiks, kad daba atveras ziedēšanai un jauniem izpausmes procesiem, ir svarīgs arī Jums. Kādus enerģētiskus apgriezienus Jūs šobrīd uzņemsiet, tādi tie turpināsies visa gada garumā.
Jūsu rokās ir ielikta pašu dzīves radīšana. Mēs zinām, ka nav viegli Jums cilvēkiem uzņemties atbildību par visu, kas ar Jums notiek šajā dzīvē. Dažreiz ir vienkāršāk vainot kādus citus – valdību, priekšnieku, partneri... sliktu laiku un arī mūs – Eņģeļus. Jā, Mēs dažreiz dzirdām , ka Jūs iekšēji sakāt, ka maz Jums palīdzam, ka nesadzirdam un nesaprotam. Bet ticiet, Mīļie, mēs darām un palīdzam Jums tik, cik varam un parasti vēl ar uzviju. Jūs taču ziniet, ka mūsu sadarbība var veidoties tikai tad, kad Jūs atveraties pilnīgai beznosacījuma ticībai mums – Eņģeļiem un Dievam. Tik, cik Jūs ieguldat mūsu sadarbībā ar lūgšanām, ar objektīvu skatījumu uz sevi un ar labiem darbiem citu cilvēku un Visuma labā, tik daudz mēs spējam piepildīt Jūsu enerģētisko kausu ar Gaismu un Mīlestību. Viss Visumā ir dievišķā kārtībā. Jums atliek tikai pieņemt to.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Vēstījums par Gaismas integrācijuVēstījums par Gaismas integrāciju.

Katrs jautājums, ko uzdodat, atbalsojas lielajā Visuma telpā un Jūs saņemat atbildes.

Esiet vērīgi savās iekšējās sajūtās un sev apkārt pa 360 grādiem. Tā emocija, ko sajutīsiet, tā zīme, ko ieraudzīsiet, būs kā atbilde uz jautājumu, ko uzdodat.

Smalkā pasaule arvien vairāk pietuvojas Jūsu fiziskajai un materiālajai esībai. Tās nav tikai smalkās sajūtas, kas vibrē Jūsu enerģētiskā laukā, bet arvien dziļāka gudrība, kas var atnākt kā atklāsme impulsa veidā. Paturiet sevī šo atziņu, pierakstiet un strādājiet ar to.

Pašlaik uz Zemes notiek katras Dvēseles arvien dziļāks Gaisma integrācijas process. Tas nozīmē, ka Gaisma lauzīsies ārā no Jūsu Sirds centra un līdz ar to Jūs piesaistīsiet arī arvien vairāk Gaismas no ārpuses. Tā Gaisma, kas tuvosies, ir Jūsu pašu enerģija, kas, sajūtot Dvēseles pulsāciju, trauksies pie Jums cauri laika un telpas dimensijām. Jums tikai ir jābūt gataviem to pieņemt un pateikties.

Šī iekšējā lobīšanās un ārējās Gaismas integrācija var izraisīt diskomfortu. Esiet tam gatavi. Gaisma Jūsos izplešas. Tas notiek tāpēc, ka ejat šo Ceļu uz Veselumu, tātad fizisku, emocionālu, mentālu un garīgu vienotību, kas ir iespējama ar arvien lielākas savas iekšējās Gaismas atvēršanu un savas ārējās Gaismas, kas ir bijusi pazaudēta laikā un telpā, atgriešanu. Līdz ar to Gaismas kļūst vairāk un tā meklē sev vietu.

Lasīt tālāk: Vēstījums...

Vēstījums no Māras. Māras dienā.Vēstījums no Māras.
Māras dienā.

Zeme mostas kopā ar Sauli. Viss dzīvais sāk jaunu savas esības aprites ciklu. Tāpēc es, Māra, aicinu Jūs, mīļās latvju sievietes, Dieva meitas, atveriet sevi pavasara atmodai.
Jūsu zeme Latvija ir tik skaista un vienreizēja, ka, ja to vēlaties, varat saskatīt Dieva izpausmi it visā, kas ir ap Jums un dabā.
Mēģiniet noskaņot sevi uz dabas cikliem un pašreizējo enerģiju attīrošajām vibrācijām.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Vēstījums Ceļiniekam.Vēstījums Ceļiniekam.

 

Uz kurieni Tu dodies, Ceļiniek? Kāds ir tavs mērķis?
Vai Ceļš, kuru esi izvēlējies, Tevi patiesi uzrunā?
Katra izvēle, kuru Tu izdari, ir solis uz tava Ceļa.
Jo soļi ir apzinātāki, jo drošāks Tu esi. Sirds sāk pukstēt maigāk un solis ir mierīgāks.
Tu satiec pa Ceļam cilvēkus, kuri māca Tev būt pazemīgam. Apstāties, padomāt un izprast arvien vairāk lietu patieso dabu. Tas darīs Tevi vieglāku gan domās, gan emocijās, gan ķermenī.
Vēstījums no Kristus.Vēstījums no Kristus.

 

Sveiki, Mīļie!

 

Dzīve Jums apkārt ir aktīva un mainīga. Tā prasa būt un darīt daudz un dažādu lietu.
Bet svarīgi ir atcerēties, ka Jūs visu laiku izdarāt izvēles pa labu vienai vai otrai lietai un situācijai.
Tāpēc, Mīļie, nesadaliet sevi sīkumos, bet paturiet sevī sava Gaismas lieluma apziņu.
Tas ir Ceļš, kas paveras, kad sākat dzīvot apzināti.

Vēstījums Saulgriežos.Sveiki, Mīļie!

            Rudens saulgrieži ir laiks, kad dabā iestājas līdzsvars starp gaismu un tumsu.

 

            Jūs ziniet, ka viss, kas notiek Lielajā Kosmosa telpā, atspoguļojas arī Jūsu esībā.

 

            Rudens saulgrieži ir kā nulles punkts, kas atver iespēju ieiet pa jauniem apzināšanās Vārtiem.

 

            Tātad, cik Gaismas šobrīd spēsit koncentrēt sevī, tik viegli būs ieskatīties savā tumšajā pusē, to izprast un atbrīvot.

 

            Iespējams, ka tieši šobrīd, pirms Saulgriežiem, izjūtat sakāpinātu emocionālu diskomfortu. Tās var būt skumjas, kas izpaužas bez kāda noteikta iemesla, bailes visneparedzamākā situācijā, dusmas, kas pārņem un ir grūti saprat to cēloni.

Lasīt tālāk: Vēstījums...

 Atcerieties savu gaismu!Vēstījums no Erceņģeļa Mihaēla.

 

            Sveiki, Mīļie!

 

            Ir pienācis laiks runāt par Mīlestību, jo tā ir svarīgākā enerģija, kas šobrīd tiek integrēta uz Zemes.

 

            Svētā Sakrālā Sirds ir Gaismas struktūra, kas ir katrā cilvēkā.

 

            Atverot sevi mīlestības plūsmai, Jūs arvien vairāk un vairāk savienojieties ar Sakrālo Sirdi.  Tad Gaisma iezaigojas Jūsu domās un jūtās, jūsu acīs, plaukstās un lūpās. Tad arī katra esības šūniņa sāk starot mīlestības gaismā.

 

            Šīs šūniņas atceras savu izcelsmi un Gaismas pirmsākumu, tātad uzdevumu, ar kādu ir atnākušas uz Zemi.

 

            Jūsu sirdis ir kā ziedi. Zieda uzdevums ir pakāpeniski atvērt visas savas ziedlapiņas un starot mīlestības priekā, smaržot un vienkārši būt.

 

            Jūsos katrā ir šīs atmiņas par dzīvi mīlestībā. Tās ir DNS struktūrā, un Jūsu smalkā esība to atceras. Varat lūgt, lai atmiņas par savu Gaismu atkal atgriežas un piepilda Jūs.

Lasīt tālāk: Atcerieties...

Vēstījums no Māras.Vēstījums no Māras.

 

Zeme mostas kopā ar Sauli. Viss dzīvais sāk jaunu savas esības aprites ciklu. Tāpēc es, Māra, aicinu Jūs, mīļās latvju sievietes, Dieva meitas, atveriet sevi pavasara atmodai.

Jūsu zeme Latvija ir tik skaista un vienreizēja, ka, ja to vēlaties, varat saskatīt Dieva izpausmi it visā, kas ir ap Jums un dabā.

Mēģiniet noskaņot sevi uz dabas cikliem un pašreizējo enerģiju attīrošajām vibrācijām.

Katrs augs, koks, zieds un zāles stiebrs steidzas Jums palīgā, lai Jūs sajustos kā savas dzimtenes daļa, lai Jūs līdzdarbotos ar savu zemi un tautu.

Es, Māra, esmu jūsu ciltsmāte, kas savieno sevī gan matērijas pasauli, gan Dieva gaismu.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Vēstījums no Erceņģeļa Metatrona.Vēstījums no Erceņģeļa Metatrona

 

                            27.02.2016.

 

             Daudz pārmaiņu notiek Zemes enerģētiskā līmenī Lieldienās. Tāpēc arī laiks pirms šiem notikumiem ir ļoti nozīmīgs, lai katrs no Jums, Mīļie, spētu sevī koncentrēt tik daudz Gaismas spēka, lai varētu veikt šo milzīgo lēcienu savā apziņā, kā arī emocionālā, mentālā un fiziskā ķermenī.

 

            Iespējams, ka notikumi, kas ir šobrīd jūsu dzīvē, kā arī domas un emocijas, kas Jūs pārņem, liekas nesaprotamas, destruktīvas un līdz ar to neizskaidrojamas.

 

            Svarīgi ir atcerēties, ka Gaismas pasaulei, ir savs nodoms. Tas ne vienmēr Jums cilvēkiem  ir saprotams. Tikai vēlāk, paejot laikam, Jūs spējat izprast Dieva un mūsu – Eņģeļu Gaismas plānu attiecībā uz katru no Jums.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Vēstījums no Erceņģeļa Metatrona.Vēstījums no Erceņģeļa Metatrona.

           2016.gada 8.februāris.

 

            Jaunā gada atnākšana pēc Austrumu kalendāra ir saistīta arī ar globāliem procesiem visā Kosmosa telpā. Tātad arī ar Zemes frekvencēm.

 

            Jaunu vibrāciju ienākšana, kā parasti, veic ,,purināšanu,, esošajās enerģijās. Tas ne vienmēr ir patīkami, jo var izraisīt emocionālu, mentālu, kā arī fizisku diskomfortu. Kādā pastiprinās trauksme, citu nomāc depresīvs stāvoklis, kā arī var nomākt neziņa, šaubas un dezorientācija dzīves notikumos.

 

            Tā ir vienmēr, Mīļie, pirms jaunas struktūras ienākšanas, jo vecā sistēma tiek kustināta un pakāpeniski atbrīvota. Tas līdzinās enerģētiskai zemestrīcei. Varam iztēloties, ka kādai mājai nobirst  apmetums, citai izkrīt logi vai durvis, bet vēl kāda pazaudē jumtu.

 

            Ja spējat noturēt savu iekšējo līdzsvaru, tad varēsiet visu, kas ir noticis, pieņemt ar izpratni un iespējams, ka ar laiku, arī ar pateicību. Zemestrīcē piedzīvotais diskomforts var būt par iemeslu, lai pārskatītu savas ,,mājas,, uzbūvi un drošības principus un līdz ar to veiktu uzlabošanas darbus. Bet kāds varbūt pat sajutīs iedvesmu likt citādākus pamatus un celt jaunu ,,māju,,.

 

            Tagad galvenais, Mīļie, ir nomierināties, dziļi ievilkt elpu, izelpot un izdarīt savas šī brīža dzīves situācijas izvērtēšanu. Tātad gatavoties remontiem, atjaunošanas un celtniecības procesiem. Parasti pirms tādiem darbiem tiek veikta līdzekļu, tātad resursu apzināšana.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Par prieku.Vēstījums par prieku.

Prieks atnāk viegli. Tad, kad to vismazāk gaidām.
Kad beidzas tumsa un nakts, tas īsais brīdis pirms saules lēkta ir tas, kas nes cerību un prieku.
Visa dzīvā radība zin, kā tas notiek.
Ne akmeņi, ne koki, ne kukaiņi ne skumst, ne baidās, ne šaubās, bet dzīvo, zinot, ka gaisma nes prieku.
Prieks atnāk viegli.

Lasīt tālāk: Par prieku.

Vēstījums par MīlestībuMīlestība – tā ir katra cilvēka pieredze.
Neviens nevar Jūs mīlēt, kā vien Jūs paši sevi.
Ego var traucēt atdot sevi mīlestības pasaulei pilnīgi. Ego ir pieprasošs un visu varošs.
Mīlestība rodas tad, kad pārstājat gaidīt no citiem un sākat dot sev.
Kad dodat sev iespēju paskatīties uz savu dzīvi godīgi un ar patiesības acīm. Tādā veidā ieraugot to, kas nav mīlestība.
Izejot ārā no nemīlestības enerģijām, Jūs arvien vairāk izdarāt izvēles par labu mīlestībai.
Bieži vien šķiršanās no nemīlestības var būt ļoti sāpīga, jo tad ir jāatstāj daļu no sevis. To enerģiju, kam ego tik ilgi ir kalpojis.
Bet tikai tad, kad vecais spēj nomirt, var piedzimt kaut kas jauns.
Mīlestība – tā vienmēr ir piedzimšana.

Lasīt tālāk: Vēstījums...

Vēstījums par 2016.gadu.Vēstījums 2016.gada ieskaņā.

 

            Katrs gads nāk ar jaunām enerģijām un tātad arī pārmaiņām.

 

            Viss, ko Jūs, Mīļie, iesākāt iepriekšējā gadā, ir kā pamats tam, kā Jūs jūtaties tagad, kad esat pārkāpuši jaunā gada slieksni.

 

            Gada beigas iezīmēja spēcīgu Gaismas un Tumsas cīņu. Tā atspoguļojās ne tikai smalkajā pasaulē, bet arī uz Zemes, kā arī jūsu katra iekšējā pasaulē. Ja Jūs to nesajutāt, tad, vai nu esat ticis pāri gaismas un tumsas enerģētiskai mijiedarbībai sevī, vai arī neesat vēl tur pabijis. Bet tas ir punkts, kur nonāks katrs Zemes cilvēks, lai izdarītu apzinātu izvēli vienā vai otrā virzienā.

Lasīt tālāk: Vēstījums...

Vēstījums no Eņģeļiem. 2015Vēstījums no Eņģeļiem par to, kāds būs 2016.gads

Spēka impulss, ko iegūsiet šī gada beigās, būs tas, kas vedīs jūs cauri tumsai nākamajā gadā.

Mēs lūdzam jums uzņemties aizvien lielāku pašiniciatīvu - būt drošākiem un uzņēmīgākiem. Mums Eņģeļiem vieniem pašiem darīt šo Gaismas darbu paliek aizvien grūtāk. Mums vajadzīgs katrs cilvēks, kas ir nostājies uz Gaismas ceļu – katrs, kurš spēj nest Gaismu pasaulē, katrs , kurš spēj nest sevī mieru, līdzsvaru un Mīlestību.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Par pamošanos.Vēstījums par pamošanos.

 

            Sveiki, Mīļie!

 

            Jūs dzīvojat brīnumainā laikā, kad daudz pārvērtību notiek uz Zemes un visā lielajā Kosmosa telpā.

 

            Katrā no Jums šīs pārmaiņas izraisa savu reakciju. Kādā pateicību un prieku, citā aizvainojumu un dusmas.

 

            Jums ir labs sakāmvārds – īlenu maisā nenoslēpsi. Šis laiks ir tāds, kad īleni spiežas ārā no maisa. Tie izdur caurumus jūsu enerģētikā un rada diskomfortu. Kad caurums ir mentālajā ķermenī, tad ir saistīts ar graujošām un destruktīvām domām. Ja astrālajā ķermenī, tad tiek ,,bojāta ,, emociju pasaule ar šaubām un  bailēm. Ja no šiem diviem maisiem īlens nav izvilkts, tad tas ieduras fiziskā ķermenī. Tās ir slimības jeb ķermeniskais neveselums.

Lasīt tālāk: Par pamošanos.

Kas ir ES ESMU?Vēstījums no Erceņģeļa Metatrona.

Kas ir ES ESMU?

Vārti Es Esmu atveras pēc emociju vārtiem. Tur jūs piekļūstat tuvāk sev.
Iekļūšana dziļāk sevī, iegremdēšanās nekurienē atbrīvo Ego.
Kad jūs vairāk neesat, tad jūs vairāk esat. Palaižot ilūzijas par sevi, atnāk pieredze par sevi.
Mazāk kļūst vārdu, vairāk kļūst dzīves. Kad jūs dzīvojat domās un emocijās, tas jūs atdala no vārtiem caur kuriem jums ir jāiet. Šajā vietā nav nekā un tur ir viss. Tur nav laika un telpas, bet tur ir Esība. Jūs kļūstat par vienu Gaismas punktu un vienlaicīgi par visu lielo Kosmosu. Tā ir iekšējā atdzimšana, kad jūs topat par zvaigznēm, un tā ir lielā Kosmosa attīstība, kad katrs cilvēks top par zvaigzni.

Lasīt tālāk: Kas ir ES ESMU?

Vēstījums Rudens saulgriežos.Vēstījums no Eņģeļiem 2015.gada septembrī.

 

Sveiki, Mīļie!

 

Daudz pārmaiņu tagad notiek Visumā un līdz ar to uz Zemes. Planētas, kas atrodas tuvu jūsu Zemei, maina savu vibrācijas frekvenci. Tā kā katra planēta ir kā nots kopīgā Visamu gammā, tad jāpārskaņojas ir gan zvaigznēm, gan planētam, gan tiem, kas uz tām dzīvo.

Lasīt tālāk: Vēstījums...

Vēstījums no Eņģeliem.Vēstījums no Eņģeļiem maijā.

Sveiki, mīļie!

            Laiks, kad daba atveras ziedēšanai un jauniem izpausmes procesiem, ir svarīgs arī Jums. Kādus enerģētiskus apgriezienus Jūs šobrīd uzņemsiet, tādi tie turpināsies visa gada garumā.

            Jūsu rokās ir ielikta pašu dzīves radīšana. Mēs zinām, ka nav viegli Jums cilvēkiem uzņemties atbildību par visu, kas ar Jums notiek šajā dzīvē. Dažreiz ir vienkāršāk vainot kādus citus – valdību, priekšnieku, partneri... sliktu laiku un arī mūs – Eņģeļus. Jā, Mēs dažreiz dzirdām , ka Jūs iekšēji sakāt, ka maz Jums palīdzam, ka nesadzirdam un nesaprotam. Bet ticiet, Mīļie, mēs darām un palīdzam Jums tik, cik varam un parasti vēl ar uzviju. Jūs taču ziniet, ka mūsu sadarbība var veidoties tikai tad, kad Jūs atveraties pilnīgai beznosacījuma ticībai mums – Eņģeļiem un Dievam. Tik, cik Jūs ieguldat mūsu sadarbībā ar lūgšanām, ar objektīvu skatījumu uz sevi un ar labiem darbiem citu cilvēku un Visuma labā, tik daudz mēs spējam piepildīt Jūsu enerģētisko kausu ar Gaismu un Mīlestību. Viss Visumā ir dievišķā kārtībā. Jums atliek tikai pieņemt to.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Mošanās.Kad Dvēseles mostas.

                Kā katru rītu Jūs mostaties un atverat acis, tā šādu iespēju Jums visu laiku sniedz Garīgā pasaule.

                Lai arī kas ar Jums ir noticis sapņos un pat vistumšākajos murgos, atliek tikai atvērt acis un ieraudzīt Gaismu, kad sāk mainīties it viss ap Jums. Visa esība un pasaule.

                Daudz pārmaiņu notiks uz Zemes. Kādu tās pamodinās no sapņa, kāds apzināti jau virzīsies uz priekšu Gaismas pasaulē, bet būs Dvēseles, kas vēl nespēs pamosties, jo katrai ir noteikts savs laiks.

Lasīt tālāk: Mošanās.

 

Vēstījums no Eņģeļiem pirms pavasara saulgriežiem. Pavasara tuvošanās izraisa arvien spēcīgāku enerģētisku kustību gan dabā, gan cilvēkos.

 

 Mēs esam Jums blakus, Mīļie, lai Jūs kopā ar pārmaiņām dabā spētu ienest arī jaunu potenciālu savā esībā.

 

 Šis laiks līdz pavasara saulgriežiem ( 21.marts ) ir dots Jums, lai izdarītu spēcīgu revīziju savā apziņā. Mēģiniet būt savas dzīves vērotāji, nostāties maliņā un paskatīties uz pēdējiem notikumiem savā dzīvē attālināti. Tad Jums būs vieglāk saprast, vai vēlaties turpināt iesākto līniju un piedot notikumiem dabisku paātrinājumu, vai tieši otrādi – izņemt ārā ,,veco bildi,, un ielikt jaunu ar pavasari un radikālām pārmaiņām. Kad būsiet izdarījuši izvēli un to paveikuši, ticiet, iestāsies miera un gandarījuma sajūta, kas liecinās par to, ka Dvēsele priecājas par paveikto.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Vēstījums no Eņģeļem.Vēstījums no Eņģeļiem septembrī.

Sveiki, Mīļie!

Mēs, Eņģeļi, esam pulcējušies, lai Jums ko vēstītu.

Šis ir laiks, kad mēs arvien vairāk pietuvojamies Zemes sfērām, lai piedalītos lielajos Zemes transformācijas procesos. Bet galvenā mūsu palīdzība ir virzīta uz Jums, jo Jūs esiet tie, kas veiks šo Zemes pārlēcienu uz nākamo aprites loku. Jūs esiet šeit šajā laikā, lai to paveiktu. Neskatieties apkārt, Mīļie, ieskatieties sevī un sauciet sevi par varoņiem, jo Jūs tie esiet.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Vēstījums no Eņģeļiem. Lauvas zīmē esot. Sveiki, Mīļie!

 

                Šis laiks ir īpašs mums visiem. Gan Jums cilvēkiem, gan mums Eņģeļiem.

 

                Notikumi raisās harmoniski un viegli, ja Jūs ieklausīsieties sevī un sekosiet saviem iekšējiem impulsiem un dievišķai vadībai.

 

                Kad Zeme ieiet Lauvas zīmē, tas vienlaicīgi dod iespēju spēcīgam enerģētiskam izrāvienam, bet no otras puses saasina vēl iekšēji neatrisinātās sava egocentrisma lietiņas.

 

                Tāpēc ļoti svarīgi šobrīd Jums pašiem, Mīļie, godīgi paskatīties uz notikumiem savā dzīvē. Vai esat dāsns, mīlošs, izprotošs Lauva jeb karalis pats priekšs sevis. Vai tomēr Jūsu ,,pavalstnieki,, mēdz Jūs kaitināt, izvest no pacietības , radīt bailes un haosu? Tad te paveras iespēja smalkam enerģētiskam darbam. Iespējams, ka tā ir iekšējā psihiskā enerģija, kuras cēloņi ir jāizprot un tad jāatrod iespēja un , galvenais, avots sevī, kā vecās kvalitātes nomainīt ar jaunajām.

 

                Saprotiet, Mīļie, ja Jūs kļūstat par savas dzīves valdniekiem, kuri ir nepārtrauktā saiknē ar Radītāju un mums Eņģeļiem, Jūsu karaļvalsts ( tātad dzīve) plaukst un zeļ laimībā un pārpilnībā.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Eņģeļu vēstījums par Vasaras Saulgriežiem.Sveiki, Mīļie!

 

                Tuvojas laiks, kad Jums būs iespēja iziet cauri Lielajiem Gaismas Vārtiem.

 

                Mēs, Eņģeļi, zinām, ka Jūs esat tam ļoti gatavojušies un tagad ar nepacietību gaidāt šo notikumu.

 

                Bet Jūs jau saprotat, Mīļie, ka viss notiek tajā laikā, kad tam ir jānotiek un ar katru no Jums tieši tā, kā tam ir jābūt.

 

                Vienalga kur Jūs būsiet un ar ko Jūs būsiet kopā šajā Dievišķās Saules visaugstāko vibrāciju laikā, sviniet. Jo tikai tad, kad esat atvērti un noskaņoti uz saņemšanas vibrācijām, Jūs varat to paveikt.

Lasīt tālāk: Eņģeļu...

Eņģeļu vēstījums pirms Saulgriežiem.Jūs noteikti jūtat, ka kaut kas īpašs notiek ap Jums. Gaiss virmuļo apkārt kā pirms nozīmīga eksāmena. Kādā tas izraisa satraukumu, citā mieru un pārliecību par rezultātu, bet kādā neziņu, izmisumu un , iespējams, pat paniku.

Bieži vien šīs negatīvās, zemās frekvences, ienākot kopīgā informatīvā laukā, tiek nodotas no viena cilvēka otram. Un Jūs pat nespējat aptvert, kas ir par iemeslu pēkšņam satraukumam un diskomfortam.

Bet Jums jāsaprot, Mīļie, ja šīs zemās frekvences ir Jūs apmeklējušas, tad kaut kas no vecajām enerģijām vēl dzīvo Jūsos. Jūsu uzdevums ir tās apzināt un iznest saules gaismā.

Lasīt tālāk: Eņģeļu...

Vēstījums no Māras. Māras dienā.Zeme mostas kopā ar Sauli. Viss dzīvais sāk jaunu savas esības aprites ciklu. Tāpēc es, Māra, aicinu Jūs, mīļās latvju sievietes, Dieva meitas, atveriet sevi pavasara atmodai.

Jūsu zeme Latvija ir tik skaista un vienreizēja, ka, ja to vēlaties, varat saskatīt Dieva izpausmi it visā, kas ir ap Jums un dabā.

Mēģiniet noskaņot sevi uz dabas cikliem un pašreizējo enerģiju attīrošajām vibrācijām.

Katrs augs, koks, zieds un zāles stiebrs steidzas Jums palīgā, lai Jūs sajustos kā savas  dzimtenes daļa, lai Jūs līdzdarbotos ar savu zemi un tautu.

Es, Māra, esmu jūsu ciltsmāte, kas savieno sevī gan matērijas pasauli, gan Dieva gaismu.

Tāpēc es aicinu Jūs, manas meitas, tagad, kad mēs ieejam jaunā dabas ciklā, novērtējiet sevi ar patiesības acīm, sajūtiet dievišķo Zemes spēku sevī. Apziniet savas spēcīgās puses un arī tās lietas, kas vēl ir jāmaina, lai Jūs būtu harmonijā un līdzsvarā ar sevi.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

 Maija vēstījums no Eņģeļiem.Ir atnācis maijs. Mēs zinām, ka daudzi no Jums domās viegli uzelpo un cer, ka, mainoties planetāram stāvoklim, aizies saspringums un atnāks atvieglojums emocijām, domām un fiziskai realitātei.

 Bet atcerieties, Mīļie, ka Radītāja pasaulē nav nejaušību. Ja tāda planetāri enerģētiska situācija aprīlī bija izveidojusies, tad tas notika ar mērķi un deva iespēju tieši Jums – Zemes iedzīvotājiem.

 Saspīlējums vienmēr ved pie atrisinājuma un atbrīvošanās.

 Iedomājieties, Mīļie, ja Jums uz pleciem krauj virsū arvien lielākus nesamos. Tad agrāk vai vēlāk pienāk brīdis, kad vēlaties no tiem atbrīvoties. Jo citādi Jūs varat vienkārši sabrukt no šī smaguma.

Lasīt tālāk: Maija...

 

 

Vēstījums no Eņģeļiem pirms Lieldienām.Ir pagājuši  jau  vairāk kā 2000 gadu, kad Kristus atnāca pie Jums ar brīnumainu vēsti, kas atvēra durvis uz Dzīvi gaismā un mīlestībā.

 

Šī iespēja no tā brīža ir dota katram no Jums, Mīļie. Tāpēc Jūs esat izvēlējušies savai esībai Zemi un arī šo īpašo laiku, lai Jūsu dvēseles piedzīvotu savu augšāmcelšanos. Lai tās pārstātu ciest, lai dvēseles pamostos no snauda, kurā esat viņas iemidzinājuši. Jūs varat dot sev iespēju citādai esībai, izvēloties kā bākuguni  Kristus gaismu, kas ir dzīva katrā no Jums.

 

Kad Jūs to izprotat un pieņemat priekš sevis, tikai tad var sākties Jūsu uzvaras gājiens, Mīļie!

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Pavasara vēstījums no Eņģeļiem.

Kad pavasaris ienāk dabā, tas daudz ko spēj mainīt arī Jūsu dzīvē. 

   Uz situācijām un notikumiem, kas vēl kādu neilgu laiku atpakaļ bija pieņemami un likās loģiski, tagad Jūs varat paskatīties ar ,,svaigām,, acīm. Un , iespējams, ka ar šo jauno skatienu daudz kas Jums liksies pārmaiņu vērts. Tātad transformējams ar iespēju radīt no jauna.

   Bet ,pirms ieejat savas dzīves radīšanas procesos, uz kādu brīdi savienojieties ar dievišķo Augstākā Es enerģiju un lūdziet, lai tā vada Jūs un palīdz izdarīt labākās izvēles tieši priekšs Jums šobrīd.

   Pārbaudiet, vai tā sēkla, ko tagad varat ielikt savas dzīves augsnē, patiesi ir jauns zieds vai augs, jeb tiekai citā iepakojumā ielikta vecā sēkla.

Lasīt tālāk: Pavasara...

Vēstījums no Eņģeļiem. Atgiešanās pie Veseluma.Jaunais gads ir iesācies ar spēcīgu gaismas intensitāti. Šī gaisma Jums dod iespēju skaidrāk saskatīt lietas, kuras vajadzētu izmainīt šajā gadā.

Jo lielākus un skaidrākus mērķus Jūs nospraudīsit pirmajos gada mēnešos, jo vairāk paveiksiet gada laikā.

Ar mums , Eņģeļiem ir līdzīgi. Arī Mēs mācāmies savās Gaismas skolās un pilnveidojam sevi, lai atrastu arvien jaunus veidus, kā palīdzēt Jums un kā uzlabot mūsu sadarbību. Tas ir Eņģeļu pamatuzdevums.

Mēs būtu laimīgi, ja Jūs mūsu kopdarbam jaunajā gadā veltītu vairāk laika un uzmanības.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

 Engelu vestijums. Jauna gada vadlinijas.Gada sākums ir laiks, kad Jūs iezīmējat enerģētisko virzienu visam gadam. Tā ir kā plūsma no Debesīm, kas katram šobrīd tiek dota. Bet Jūs paši esat tie, kas nosprauž virzienu šai plūsmai.

Tā kā šis gads ir enerģētiski ļoti spēcīgs, Jūs varat paveikt daudz lielu lietu, kuras, iespējams, esat aizsākuši jau iepriekšējos gados. Tagad ir piemērots laiks, lai tās veiksmīgi pabeigtu. Varbūt ir arī ieceres, kuras pirms tam esat atlikuši uz tālāku nākotni, tad tagad tām ir īstais laiks.

 Uzticieties sev un mums Eņģeļiem!

Lasīt tālāk: Engelu...

Australia. Adelaida. Meditācija Morialtas dabas parkā. Sveiki, Milie!

Turpinu celojumu pa Australiju.

Adelaida ir ipasa , loti tira energija. Pilseta atrodas starp kristaliskiem kalniem un okeanu.

Sis sizets ir ierakstits Morialtas dabas parka. Ši vieta ir sena aborigenu svetvieta.

Manas sajutas seit ir vienlidz specigas gan Zemes, gan Kosmosa energijas. Tapec, skatoties so sizetu, varat vienlaicigi savienoties ar Zemes pirmsakumu caur aborigenu samaniskam energijam un dabas gariem, kas apdzivo so vietu un ar tiro Kosmisko energiju, ieelpojot kristalisko kalnu gaisu.

Lasīt tālāk: Australia....

Sveiki, Mīļie!

Vēstījums no Austrālijas. 01.01.2014.

Pašlaik esmu Austrālijā. Sajūtas un atmosfēra šeit tiešām ir brīnumaina. Austrālijas daba ir saglabājusies neskarta, jo kontinents tikai  samērā nesen ir sākts apdzīvot.

 Zemei , tāpat kā mums cilvēkiem ir sava čakru sistēma. Pirmais enerģētiskais centrs ir Astrālija. Ceļojot pa šo zemi, dalīšos ar iespaidiem, veidošu reportāžas, kā arī nodošu vēstījumus no Eņģeļiem, dabas pasaules un tās gariem.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

 Vēstījums no Eņģeļiem Jaunajā gadā.Jaunais gads vienmēr ir kaut kā noslēgums un jauna iesākums. Tas notiek gan Jūsu – cilvēku pasaulē, gan mūsējā – Eņģeļu. Arī mēs pārskatam savu veikumu Zemes, Cilvēces un Visuma labā, nospraužot sev jaunus, daudz Augstākus uzdevumus, kurus realizēsim šeit uz Zemes un visā Kosmiskā telpā.

Mēs , Eņģeļi, ejam savu , Radītāja nosprausto, evolūcijas ceļu. Jums , cilvēkiem, šajā ceļā ir liela nozīme. Jo tas, ko daram Mēs, ar laiku būs jāveic Jums. Mēs Jūs pakāpeniski sagatavojam pārejai uz jaunu – eņģelisku dimensiju, kad Jūs savienosiet sevī vienlaicīgi gan cilvēku, gan eņģeļu kvalitātes. Šī pāreja ir jau sākusies. Uz Zemes ir cilvēki un cilvēku grupas, kas strādā Eņģeļu vibrāciju līmenī. Bet Mūsu – Eņģeļu uzdevums ir sagatavot arvien vairāk tādu cilvēku, caur kuriem būs iespēja mainīties citiem un arī visai Zemei.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Vēstījums no Eņģeļiem Trešajā Adventā.Ziemassvētki ir jau pavisam tuvu. Parasti šajā laikā cilvēki ir ļoti aizņemti ar dažādiem darbiem, pasākumiem un pienākumiem.

Bet patiesībā tas ir vislabākais laiks, lai Jūs varētu atgriezties pie sevis.

Tāpēc Mēs, Eņģeļi, Jūs no sirds aicinām, atrodiet laiku sev. Tas ir pats vērtīgākais, ko varat sev šobrīd uzdāvināt.

Mēs būsim ar Jums šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā, lai palīdzētu ieraudzīt Brīnumu.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Vēstījums no Eņģeļiem Pirmajā Adventā.Mūsu, Eņģeļu, pasaulē šis ir īpašs laiks, jo ar Pirmo Adventu atveras Gaismas vārti, pa kuriem miljoniem Eņģeļu dodas uz Zemi, lai būtu šeit Ziemassvētku gaidīšanas laikā.

Lai arī kas ir noticis ar Jums, jūsu ģimeni, jūsu zemi, atrodiet gaismu sevī un saglabājiet to. Šis gaišums sākas ar ticību. Ja jūsos ir ticība, ka varat dzīvot citādā, daudz izgaismotākā pasaulē, tad tas arī notiks. Jūs to paveiksiet.

Jums ir jāsajūt sevī sākuma punkts, no kura Jūs veicat savu pāreju uz dzīvi Jaunā pasaulē. Šis punkts nevar sakņoties aizvainojumos, bailēs un sāpēs. Jums katram ir jāatrod sevī iekšējie resursi, lai izietu ārā no negatīvām enerģijām. Mēs, Eņģeļi, saprotam, ka tas nav viegls uzdevums daudziem no Jums. Tāpēc jau arī mūs ir tik daudz Jums visapkārt, lai būtu kopā un palīdzētu paveikt šo pāreju no dzīves bailēs uz dzīvi mīlestībā. Pieaiciniet mūs Eņģeļus, sajūtot atbalstu, maigumu, siltumu un mūsu spārnu pieskārienu.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Erceņģeļa Mihaēla vēstījums.Es vēlos Jums vēstīt patiesību. Jūsu tautas Gars ir ļoti spēcīgs. Tas, izejot cauri dažādiem pārbaudījumiem, ir saglabājis savu saikni ar Pirmavotu. Tātad ar Dievu. Neskatoties uz visām pārestībām, sāpēm un nelaimēm, kas ir bijušas gandrīz katrādzimtā, jūsos ir ticība. Ticība tam, ka var būt citādi, ka Tauta atkal augšāmcelsies, atgūstot savu spēku un savu gaismu.

Jums ir senas un gudras saknes, kas sniedzas no jūsu tāltāliem senčiem – bramaņiem, zintniekiem un viediem cilvēkiem, līdz mūsu dienām. Sajūtot savu senču pirmsākumu, jūs varat veidot citādu pasauli ap sevi. Tā ticība un spēks, kas nāk no tālās senatnes līdz šim brīdim, ieplūst mugurkaulā, kas ir pamats jūsu esībai. Ne tikai jūsu, bet visas tautas nākotnei.

Lasīt tālāk: Erceņģeļa...

Vēstījums no Eņģeļiem. 25.novembris.Jums apkārt ir daudz sēru šobrīd. Tās nāk no aizgājušo tuvinieku sirdīm, no draugiem, no līdzcilvēkiem. Tādi notikumi nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu. Katram no Jums tie aiznes savu vēstījumu, kas liek apstāties kaut uz brīdi un padomāt. Padomāt par to, kas esiet un kur esat.

Diemžēl, ejot savās ikdienas gaitās, Jūs bieži par to piemirstat. Daudz laika un enerģijas aizņem pasaule, ko esat izveidojuši ap sevi. Tādā veidā Jūs varat aizmirst galveno pasauli – sevi pašu.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Vēstījums no Eņģeļiem. 19.novembris.Arvien vairāk uz Zemes ir cilvēku, kuri meklē iespēju atgriezties pie sevis. Cilvēki saprot, ka dzīve tikai materiālā pasaulē nesniedz piepildījumu un laimi. Viņi meklē jaunus ceļus, un tas nozīmē, ka dvēsele ir devusi šo impulsu, kas palīdz pamosties.Ja Jūs lasāt šīs rindas, tas vēstī , ka esat no tiem, kas meklē Ceļu uz Dzīvi dvēseles gaismā.

Mēs, Eņģeļi, esam laimīgi par katru, kurš kā pumpurs sāk vērties savai jaunajai esībai. Tādu pumpuru kļūst arvien vairāk un līdz ar to mums, Eņģeļiem, ir daudz darba. Tas ir mūsu uzdevums. Mēs tam esam sen gatavojušies, lai atkal varētu atgriezties uz Zemi un būt Jums blakus kā draugi. Kā brāļi un māsas. Jo šis darbs, ko mēs veicam, ir mūsu kopdarbs. Tas ir saskaņots ar Augstāko dievišķo plānu.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Nedēļas vēstījums no Eņģeļiem. 10.novembris.Nedēļas vēstījums no Eņģeļiem.

10.novembris.

Mums visiem šis ir pārbaudījumu laiks. Gan Jums - cilvēkiem, gan mums – Eņģeļiem. Jūs arvien vairāk atbrīvojaties no vecajām enerģijām un meklējat jaunas izpausmes. Tādā veidā Jūs radat citādu pasauli, kurā arvien lielāku vietu ieņem harmonija un miers. Mūsu – Eņģeļu uzdevums ir atbalstīt un vadīt Jūs šajā Ceļā. Mēs dodam Jums arvien jaunas iespējas, kā to labāk paveikt un kā atvieglot Jums šo Ceļu uz dzīvi Dvēseles gaismā.

Lasīt tālāk: Nedēļas...

Nedēļas vēstījums no Eņģeļiem. 3. novembris 2013. gads3.novembris.

Ar savām vibrācijām mēs, Eņģeļi, šajā laikā arvien vairāk tuvojamies Zemei. Tas notiek pateicoties Augstākam Dievišķam plānam un arī Jums, cilvēkiem.Jo tikai tad, kad Jūs mūs pieaicināt, mēs varam arvien vairāk ieiet Jūsu vibrācijās un ar saviem spārniem ieskaut Jūs un atbalstīt. Ja Jūs jūtat, ka esam Jums vajadzīgi, aiciniet mūs. Jo caur mūsu enerģijām, maināties Jūs un visa Zeme. Tieši Zemei pašlaik ir vajadzīga pastiprināta palīdzība, jo enerģiju sadursme notiek daudzos reģionos šeit uz Zemes. Tās ir sadursmes gan fiziskā, gan smalkā pasaulē, un daudzas no tām var būt izšķirošas Cilvēcei.

Lasīt tālāk: Nedēļas...

Kas ir Māra Latvijai.Jau izsenis Latvija ir tikusi saukta par Māras zemi. Tas ir tāpēc, ka tās dievišķais pirmsākums atrodas sievišķajā pusē jeb sievišķās enerģijās. Protams, ka šai sievišķai pusei pretim atrodas vīrišķā, bet kā pamats ir ielikts sievišķais punkts jeb sievišķā sēkla.

Uz planētas Zeme ir valstis, kur pirmsākums ir vīrišķajās enerģijās. Līdz ar to šīs vietas uz Zemes savstarpēji mijiedarbojas, veidojot sabalansētību un līdzsvaru. Tā tas ir bijis no Zemes rašanās laikiem, kad sievišķo un vīrišķo enerģiju punkti uz zemeslodes ir veidojuši sinhronu enerģētisko pārklājumu, sauktu arī par gaismas režģi.

Lasīt tālāk: Kas ir Māra...

Vēstījums no DievmātesSveikas, mīļās Sievietes!

Katra sieviete no saviem pirmsākumiem ir radītāja. Tāpēc sievietēs dzīvo ļoti spēcīgs spēka avots. Jo tikai caur to sieviete spēj paveikt šo dievišķo transformāciju – radīt bērnu.

Šis iekšējais spēka avots sievietē ir tik liels, ka daudzus gadu simtus ar savu jaudīgumu ir mulsinājis un satraucis vīriešus. Līdz ar to sievietes, apkārtējo apstākļu spiestas un domājot par savu un savu bērnu izdzīvošanu, šo spēka avotu sevī ir apspiedušas un samazinājušas līdz minimumam.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Vēstījums no Erc.MetatronaSveicam Jūs no Galaktiskās parādes!

Kosmosa telpa ir pārstrukturējusies un gatava jaunai sadarbībai. Galaktika aiz Galaktikas veido jaunas spirālveida formas, kas atnes enerģiju no Lielā Kosmiskā Tēva jeb Dieva un novada pie jums.

Tā ir iespēja harmoniski un viegli Augšāmpacelties. Kopā ar mums – eņģeļiem, jo esam mēs patiesā jūsu gaismas daļa.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Vēstījums no Erceņģeļa Mihaēla 08.12.2012Vēstījums no Erc.Mihaēla.

Mani mīļie, jūs esat uz izšķirošās taisnes.

Daudz kas, ko esat veikuši pirms tam, tagad nesīs savus augļus. Gaišais Adventas laiks liks jūsu sirdīm iemirdzēties vēl lielākā gaismā, apvienoties un kopā viegli un harmoniski veikt šo pāreju. Pāreju uz jaunu kristālisku Zemes struktūru.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Tava galaktika riņķo ap tevi.
Tu esi Centrs. Sajūti to.
Centram nekas nav jādara, jo pietiek vienkārši ar to, ka viņš ir.
No Centra Tu redzi planētas un zvaigznes ap sevi.
Tās ir vienreizējas un neatkārtojamas.

Lasīt tālāk: Vēstījums....

 Tu esi manī un ap mani.
Tu esi viss, ko es zinu un uz ko es paļaujos.
Tu zini mani tik sen, cik tevi zinu es.
Viss savienojas un kļūst par Vienu.
Tavās sajūtās izgaist pagātne.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Visi šie procesi ir bijuši un arī notiek visu laiku. Tas, ka daudzi no jums šobrīd ir koncentrējušies uz kādu noteiktu laiku un pat datumu , liecina vienīgi par to, cik nepacietīgi esat. Bet mēs pieņemam šo jūsu satraukumu ar mīlestību, jo tas  līdzinās bērna rotaļām spēļu laukumā. Vecās dvēseles uzņem visu mierīgāk, jaunās ir nepacietīgākas. Arī mūs ir pārņēmis zināms pacēlums, kā pirms eksāmena, kura rezultātu jau zinam, bet tai pašā laikā arī tur var parādīties izmaiņas jeb jauni jautājumi, kuriem būs nepieciešams tūlītējs risinājums. Mēs zinam, ka jūs gaidat no mums atbalstu. Jūs to uzreiz saņemsiet, ja vien būsiet atvērti savā enerģētikā un pietiekoši apzinoši, lai mūs pieaicinātu.

Lasīt tālāk: Vēstījums....

Svētīti, mīļie!


Es skūpstu katru no jums, kā savu bērnu.

Es zinu, ka ir brīži, kad jūsos izsīkst mīlestība. Ka ir brīži, kad vēlaties dot un saņemt, bet nav avota, no kā pasmelties. Tad atcerieties, ka šis avots esmu es.

Jūsu visu Māte.

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Jūs tikai vienotībā varat kļūt stipri.


Šis ir laiks, kad daudzi savu laiku un enerģiju velta pašattīrei, jo tikai tukšs trauks var tikt piepildīts ar jaunu enerģiju. Arvien vairāk kļust cilvēku, kas saprot, ka jāmainās, ka dzīve iepriekšējā domāšanas līmenī vairs nav iespējama. Daudziem tas noriss sāpīgi - caur slimībām un finansiālām problēmām. Daudz kas tiek atņemts, lai vietā dotu, ko citu - tīru enerģiju un jaunu domāšanu. Esiet uzmanīgi ar saviem vērtējumiem un darbību, jo jums jārēķinās ar to, ka viss momentāli realizējas. Viss, par ko domājat, runājat un darat. Sekojiet līdzi ne tikai saviem vārdiem un darbiem, bet arī katrai savai domai. Jūsu negatīvās domas var būt graujošas ne tikai jums pašiem, bet arī visiem jums apkārt esošiem.

Lasīt tālāk: Vestijums....

Cilvēkiem pašlaik ir vajadzīgs īpašs atbalsts no eņģeļu puses. Lai jūsu dzīve neieietu ikdienas rutīnā, piesauciet mūs biežāk, kā palīgus. Bez jūsu aicinājuma mūsu darbošanās ir pasīva. Mēs vērojam, bet neiejaucamies. Esiet aktīvāki, aiciniet mūs jebkad, kad vien jums ir vajadzīgs atbalsts un palīdzība, izpratne un siltums. Izejot no rīta ārā pa mājas durvīm, aktivizējiet savus eņģeļus, kā palīgus, kas ir jums blakus, kā ikdienā, tā svētkos ar vārdiem -

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Dvēseles dvīņi jeb Vienotā dvēseles liesma ir stāvoklis, uz ko tiecas visa uz Zemes nākusī cilvēce.
Cauri laikiem un gadsimtiem cilvēki šo liesmu ir saglabājuši un viens otram nodevuši. Tikai pateicoties mīlestībai šī liesma ir dzīva un tā mājo šeit, pie Jums - uz Planētas Zeme.
Jūs vēl neesat to pilnībā apzinājuši, cik svēts un tālejošs ir bijis Tēva uzdevums un mērķis - cauri laikiem un pārbaudījumiem nest šo svēto uguni uz Altāri. Uz dievišķās pilnības Altāri.

Lasīt tālāk: Vēstījums...

Mīļie, Gaismas nesēji!


Jūsu rindas kļūst arvien ciešākas!
Lai arī kādas jūsos parādītos šaubas par kādu cilvēku vai lietu, tad ziniet, ka arī šaubas ir ceļš uz Gaismu.
Bailes un šaubas ir bijušas mūžīgas cilvēces pavadones.
Lai izvairītos un atbrīvotos no tām, mēģiniet pēc iespējas vairāk atrasties labā noskaņā, tādā veidā aktivizējot sevī savu pozitīvo lādiņu.
Esiet apzinoši un strādājiet ar savām domām, saviem vārdiem un saviem darbiem!

Lasīt tālāk: Vēstījums no...

Vēstījumi

Lūgšanas