Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Sieviešu aplis pilnmēnesī – darbs ar Dzimtu

December 8, 2022 @ 18:30 - 21:00

Tā kā sievietes ir tās, kuras ar savu mīlestību var mainīt pasauli, tad arī mūsu uzdevums ir strādāt ar dzimtu, atbrīvojot to no smagām enerģijām, programmām, ierobežojumiem.

Dzimtā ir milzīgs spēka potenciāls, un tas ir pieejams katram, kas sper soli pretī procesiem, kas ir saistīti ar dzimtas resursu apzināšanu un atvēršanu.

Pilnmēnesis ir piemērots laiks, lai mēs sāktu šo darbu. Jau no seniem laikiem sievietes ir pulcējušās kopā pilnmēnesī, kas ir kā Durvis uz zemapziņu jeb vēl neizzināto pasauli.

Tuvojas Ziemassvētki, kad satiekas ģimene, tāpēc mēs aicināsim kopā savas dzimtas sievietes. Lai arī kādi ir bijuši notikumi un likteņi, ir svarīgi visiem savienoties, lai enerģijas varētu brīvi plūst no vienas paaudzes uz otru.

Lai Gaisma, kas ieskauj Zemi Adventes laikā, ieplūst arī mūsu dzimtas sieviešu ziedu vainagā, kuru izveidosim nodarbībā. Tad arī dzimtas sievietēm varēs pievienoties dzimtas vīrieši un vainags iegūs spēku un jaudu.

Pieredzi, ko iegūsim šajā darbā, esot dziļā pazemībā un pateicībā, varēsim tālāk nodot saviem bērniem, mazbērniem un visiem, kas sekos pēc mums.

Lai atgriežas Gaisma mūsu dzimtā!

Lai atdzimst planēta caur mums un mūsu ieguldīto darbu!

Tiekamies 8.decembrī 18.30.

Līdzi lūdzu paņemt vienu nelielu svecīti, krāsu zīmuļus, ja ir kristāli, tad tie arī var noderēt pie šīs prakses.

Dalība ir ziedojums.

Lūgums iepriekš pieteikties engeluskola@inbox.lv vai 29493382 Maija

Details

Date:
December 8, 2022
Time:
18:30 - 21:00

Organizer