Gaismas centrs Eņģeļu Pasaule dod Tev iespēju iet kopā ar mums šo Ceļu pie sevis, savas iekšējās Gaismas un dzīves harmonijas un līdzsvara pasaulē. Kopībā ir liels spēks. Tas ir gan milzīgs Eņģeļu un  Gaismas pasaules atbalsts, gan arī grupas darbs un drauga plecs, kas vienmēr būs blakus. 
Mēs darbojamies kopā, bet tajā pat laikā katrs var atrast tieši sev vislabāko veidu un tās prakses, seminārus, nometnes, braucienus uz spēka vietām, kas noteiktā dzīves un esības posmā ir svarīgas.
Tu vari sākt apgūt Eņģeļu pasauli, mācoties Eņģeļu skolā, soli pa solim trīs gadu laikā iepazīstot sevi  kopā ar Gaismas pasauli un cilvēkiem, kas kļūst ar laiku par taviem  dvēseles draugiem un atbalstītājiem jebkurā dzīves situācijā.

Tev ir iespēja katru nedēļu pievienoties mums dažādās meditācijās un nodarbībās, apgūstot arvien jaunus veidus kā savienoties ar Gaismu sevī un prast to ieraudzīt arī citos cilvēkos un situācijās, kas ar tevi notiek.

Nodarbību grafikam vari sekot līdzi ŠEIT. Tu vari pieteikties un pievienoties jau šodien!

Zeme ir mūsu mājas. Mēs to iepazīstam ceļojot, cienot un godinot. Kopā dodamies ne tikai pa Latvijas, bet visas zemeslodes sakrālām un ļoti nozīmīgām svētām vietām, kas ir nenovērtējama pieredze ikvienam, kas kaut reizi ir pabijis Zemes spēka punktos. Tur mainās apziņa un pasaules uztvere. Tava dzīve iegūst citu skatījumu un garšu, dod spēku un dzīvesprieku iet un radīt savu unikālo pasauli!

Tev ir iespēja pievienoties mūsu nometnēm, kas noris dažādās skaistās vietās pie dabas Latvijā. Tur Tu vari ar padziļinājumu nodoties vissvarīgākajiem sevis izzināšanas un pilnveidošanas procesiem, mācīties un pieredzēt, kā ir būt apzinātam, nomodā, šeit un tagad. Nometnes tiek organizētas gan uz 7 dienām, gan uz 3 un 4 dienām, gan tematiskās, kā piemēram, uz Lieldienām, kad visspēcīgāk var savienoties ar Kristus enerģijām un pieredzēt citādas Lieldienas, vai, kopīgi sagaidīt Saulgriežus un ievibrēt tos savā gadā ar jaunu spēku.

Eņģeļu skolas 7.izlaidums  un Vasaras saulgriežu rituāls 2023.gada 21.jūnijā

Eņģeļu festivāls Lietuva - Latvija 10. - 11.jūnijs 2023.gads viesu namā Satekas