Vebinārs “Satikt sevi sirdī”

Katru šobrīd skar notikumi un pārmaiņas, ar ko saskaramies savā dzīvē, kā arī uz planētas Zeme.

Kā saglabāt sevī ticību, kā būt atvērtam labajam un spēt ieraudzīt pozitīvo tik daudzās sev apkārt esošās lietās un notikumos?

Atbilde ir viena – esi Sirdī.

Kādi šķēršļi ir jāpārvar un kas ir jāierauga sevī un kādu atbalstu sev jāsniedz,

lai dotu šo iespēju – satikt sevi Sirdī, tās ir tēmas, kuras risināsim šajā divu nodarbību vebinārā.

1.nodarbība 11.oktobris.
Lai nonāktu saiknē ar Sirdi un sāktu tai uzticēties, ir jāpārvar ierobežojumi, kas ir radušies dzīves laikā un kas ir kā siena priekšā durvīm, aiz kurām savienojamies ar Sirdi. Mūsu uzdevums ir apstāties un sākt saprast to spēku, kas ierobežo mīlestības plūsmu. Meditācijā izstrādāsim šo jautājumu, cik katram tas būs iespējams.2.nodarbība 18.oktobris.
Kad ierobežojumi ir izprasti un pārvarēti, ir daudz vieglāk piekļūt tai vietai savā Sirdī, kur vienmēr ir mīlestība. Tas ir Templis, kurā varam satikties ar Dievu. Viņš ir mūsu vadošais un radošais Spēks, ar kura palīdzību mainām sevi un savu realitāti.Satiec sevi Sirdī!

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

20.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/