Dzīve kopā ar Eņģeļiem

Eņģeļi ir Gaismas būtnes, kas ir blakus no brīža, kad atnācām uz Zemi. Patiesībā Viņi bija tie, kas palīdzēja atrast vecākus un sameklēt mājas. Tā mēs turpinām iet pa dzīvi kopā ar Eņģeļiem.

Kad spējam pieņemt Eņģeļus kā nozīmīgu savas esības daļu, tad sākas apzināta sadarbība ar Eņģeļu Gaismas pasauli.
Katram tas notiek savā laikā. Katram tas ir savādāk. Bet ir viena kopīga lieta – Ceļš kopā ar Eņģeļiem ienes dzīvē daudz Gaismas. Eņģeļi ir tie, kas atbalsta, iedrošina un sargā, kā arī sniedz padomus un dievišķo vadību. Dzīvē tad var ienākt jaunas kvalitātes – miers un līdzsvars, pateicība un līdzjūtība, radošums un prieks.

Mums katram ir savi uzdevumi, kas jāpaveic šajā dzīvē. Eņģeļi ir tie, kas palīdz saprast sevi, savu dzīves misiju un Dvēseles Ceļu. Ejot apzināti, ejot kopā ar Eņģeļiem, daudz ko varam pieņemt un saprast daudz dziļāk un īstāk. Tas nenozīmē, ka būs viegli. Tas nozīmē, ka būs patiesi.

Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas ,”Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”, “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

Erceņģeļi un Gaismas Skolotāji ir sūtījuši savus vēstījumus visu laiku. Īpaši spēcīgi savienoties ar Viņu enerģijām var vietās, kur Viņi ir bijuši, dzīvojuši un nesuši savas mācības. Esmu bijusi daudzās tādās vietās uz zemeslodes, kur saņēmu spēcīgus Gaismas impulsus savam darbam. Vienlaicīgi esmu sajutusi, cik svarīgi tas ir Mātei Zemei, ka dodamies pie Viņas apzināti un ar atvērtu sirdi. Tagad vadu arī grupas uz šīm īpašām vietām un uz Zemes čakrām, kopā sajūtam, strādājam, transformējam.

Eņģeļu vadīta esmu izveidojusi Eņģeļu skolu. Tagad skolai ir akreditēta trīsgadīga mācību programmu “Sevis izzināšana caur Gaismas pasauli”, kurā tiek apgūti garīgie dzīves pamati un dota iespēja sajust un veidot kontaktu ar Eņģeļiem.
Es esmu pateicīga cilvēkiem, kas ir man blakus un arī tālumā, ka esat saklausījuši Eņģeļu balsis, ka Jums tās ir nepieciešamas un, ka varam iet šo Ceļu kopā.

Katra diena ir iespēja.
Katra diena atnāk kā brīnums.
Kad cilvēki sāk dzīvot kopā ar Eņģeļiem, viņi arī arvien vairāk ir eņģeļi.

Esi sveicināts Eņģeļu pasaulē, jo tā ir arī Tava pasaule.
Gaismā un mīlestībā,
Maija Kadiķe

Izdotās grāmatas un lūgšanu CD:

 

  • Jaunākā grāmata “Iedvesmo sevi” (2022);
  • Grāmata “Deja ar Dievu”(2021)
  • Grāmata “Gaisma runā” (2020);
  • Grāmata “Pārcēlājs” (2019);
  • Grāmata “Sievietes svētība”;
  • Grāmata “Eņģeļu lūgšanas” (pieejama arī krievu valodā);
  • Grāmata “Eņģeļu dārzā”;
  • Grāmata “Ceļš ar Eņģeļiem”;
  • Lūgšanu CD ar 15 lūgšanām no grāmatas “Ceļš ar Eņģeļiem”.

Grāmatās ir apkopotas lūgšanas, atziņas, vēstījumi, prakses, ko Maija ir saņēmusi no Gaismas pasaules. 

Maijas Kadiķes grāmatas var iegādāties pie mums – mājas lapā sadaļā grāmatas, kā arī Rīga, Kr. Barona ielā 88 – mūsu Eņģeļu Kristālu centrā.

 https://www.engelupasaule.lv/gramatas/

Grāmatas nopērkamas arī  Latvijas lielākajās grāmatnīcās – J.Roze, Zvaigzne ABC, Valters un Rapa kā arī Globuss
un arī interneta e-grāmatnīcās un e-veikalā:


https://www.janisroze.lv/lv/catalogsearch/result/?q=maija+kadike
www.gramatnicaglobuss.lv/search?keyword=maija+kadi%C4%B7e&option=com_virtuemart&page=shop.browse&search=true&view=category&limitstart=0
https://www.lgramata.lv/index.php…

“Mums katram ir savi uzdevumi, kas jāpaveic šajā dzīvē. Eņģeļi ir tie, kas palīdz saprast sevi, savu dzīves misiju un Dvēseles Ceļu. Ejot apzināti, ejot kopā ar Eņģeļiem, daudz ko varam pieņemt un saprast daudz dziļāk un īstāk.
Tas nenozīmē, ka būs viegli. Tas nozīmē, ka būs patiesi.

Nāc, lai ietu šo Ceļu kopā un atklātu eņģeli sevī.”


Maija Kadiķe
Eņģeļu praktiķe un terapeite, Eņģeļu Pasaules un Eņģeļu skolas radītāja un vadītāja
tālrunis: +371 29493382
epasts: engeluskola@inbox.lv

Maija Kadiķe -> Facebook
Eņģeļu Pasaule -> Facebook

Eņģeļu skolas 7.izlaidums  un Vasaras saulgriežu rituāls 2023.gada 21.jūnijā

Eņģeļu festivāls Lietuva - Latvija 10. - 11.jūnijs 2023.gads viesu namā Satekas