~Eņģeļu skola~

Eņģeļu pasaule uzņem:
Maijas Kadiķes – eņģeļu praktiķes un terapeites radītajā un vadītajā Eņģeļu skolā, kura īsteno licencētu pieaugušo neformālās izglītības programmu Sevis izzināšana caur Gaismas pasauli.
(160 akadēmiskās stundas)
Pēc trīs gadu mācībām tiek izsniegts
Eņģeļu praktiķa sertifikāts.

Mācības skolā ir 3 gadus, sākas ik gadu, septembrī, tiekoties vienu reizi mēnesī, brīvdienās no 11.00 līdz 16.00 vai 10:00-15:00 (online).
No 2020.g. var Eņģeļu skolā mācības apgūt arī online vidē, pieslēdzoties  nodarbībām no jebkuras vietas pasaulē caur zoom platformu.

Klātienes nodarbības notiek:
– Rīgā, Kr. Barona 88, 2.korpuss 5.stāvs, 255. kabinets.

Dalības maksa 30 EUR / par nodarbību.

–> Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālruni:
+371 29493382, engeluskola@inbox.lv

Ja Tevi ir uzrunājusi šī iespēja – piesakies jau tagad! 🙂

Skolas programma:
Pieaugušo neformālās izglītības programmas “Sevis izzināšana caur Gaismas pasauli” īstenošanas laiks ir 3 (trīs) gadi, kas kopā sastāda 160 stundas. Pieaugušo neformālās izglītības programma “Sevis izzināšana caur Gaismas pasauli” saturs sastāv no:
Teorētiskās daļas;
Praktiskās daļas (lūgšanas, meditācijas, prakses un braucieni pie dabas un spēka vietām).
 
1.kursa programmas saturs sastāv no 9 teorētiskām un praktiskām nodarbībām.
Tie ir kā septiņi soļi – noticēt, uzrunāt, uzklausīt, sadzirdēt, secināt, rīkoties un pateikties, kas palīdz ieiet smalkajā eņģeļu pasaulē.
Pirmā kursa uzdevums ir iepazīt savu vistuvāko Gaismas pasauli.  Darbs sākas ar  sargeņģeli un pakāpeniski tiek izzināti  arī citi eņģeļi – liktens jeb karmas eņģelis, Augstākā es eņģelis un dvēseles eņģelis.
Lai saikni ar Gaismas pasauli varētu izveidot, svarīgi ir apzināt un atvērt savas gaišās maņas. Katrai no maņām – gaišjūtībai, gaišzinībai, gaišredzībai un gaišdzirdībai tiek veltīta viena no nodarbībām, kurā kopā ar teorētiskām zināšanām tiek apgūtas arī prakses, kas šīs maņas nostiprina. Tā kā gaišās maņas katrā no mums ir jau ieliktas no dzimšanas, mūsu uzdevums kopā ar eņģeļiem ir tās atcerēties un pilnveidot.
1.kursa beigās šīs maņas tiek nostiprinātas un apvienotas, kas dod iespēju droši un patstāvīgi veidot saikni ar eņģeļiem un Gaismas pasauli.
Gadu noslēdzam ar praksi dabā, kad savienojam un sajūtam dabas enerģijas sev apkārt – kokus, ziedus, akmeņus. Zeme sniedz cilvēkam atjaunošanās iespējas, tās atveras, ja tām spējam noticēt. Praksē dabā iemācamies smelties zemes enerģijas, kā arī pateikties, godināt un sadarboties ar Zemi un tās spēka vietām.

 
2. kursa programmas saturs sastāv no 9 teorētiskām un praktiskām nodarbībām.
Šī kursa programmā tiek iegūtas zināšanas un prakses par dažādiem Erceņģeļiem.
Katrs no Erceņģeļiem ir vesels Kosmoss.
Lai sajustu un sadarbotos ar vairākiem Erceņģeļiem, ir vajadzīgs laiks, kuru ieguldam un regulārs darbs. Erceņģeļi palīdz izprast lietas un notikumus, kā arī mainīties un ieiet jaunās dzīves kvalitātēs.
Nodarbībās uzzinām katra Erceņģeļa vispārīgo raksturojumu un  galveno enerģētisko uzdevumu.
Kopā mācāmies sajust Erceņģeļi, viņa vibrācijas, gaismu, vēstījumus, kā arī savienojamies ar Erceņģeli caur meditāciju. Katram Erceņģelim ir sava lūgšana, kas dod iespēju  savienoties ar Viņa enerģiju, kā arī gaismas zīmējums, kristāli, eļļas.
Katra nodarbība ir veltīta kādam no Erceņģeļiem – Lielās kosmiskās Gaismas telpas turētājiem – Mihaēlam, Rafaēlam, Gabriēlam, Uriēlam, Metatronam, Sandalfonam, Čamuēlam un citiem.
Gadu noslēdzam ar Erceņģeļu prakses, kas ir  domāta garīgai izaugsmei, emociju attīrīšanai un fiziskās pasaules kvalitātes uzlabošanai, apgūšanu un nostiprināšanu. Erceņģeļu pieredzes apvienošana un apgūtās prakses dod iespēju ieguldīto darbu izmantot ikdienā un dažādās dzīves situācijās.
 
3. kursa programmas saturs sastāv no 9 teorētiskām un praktiskām nodarbībām.
Dzīve ir kā iešana cauri labirintam, kad dodamies uz savu Gaismas Centru. Brīžam no tā attālināmies, tad atkal pietuvojamies, līdz esam arvien lielākā Gaismā. Tādas centra pieredzes dzīvē var būt daudzas, kad, pārvarot zemes ego pretestību sevī, nonākam pie jaunām, daudz augstākām vibrācijām un līdz ar to arī dzīves kvalitātēm. Vienīgi mūsu katra paša ziņā ir izmantot iespēju un caur ticību tam, ka Eņģeļi un Gaismas pasaule ir vienmēr blakus, un tādā veidā saikni nostiprināt.
3.kursā tiek iepazīti dažādu laiku un tautu Gaismas skolotāji.
Vispirms apgūstam mūsu latviešu dievības – Māru, Laimu, Dieviņu.
Tad katra no nodarbībām ir kā iespēja atjaunot sevī zināšanas par hinduisma dievībām – Šivu un Parvati, Višnu un Lakšmi, kā  arī ar jaunām acīm iepazīt Kristu un Mariju Magdalēnu, Budu un Budu Maitreiju.
Eņģeļu un garīgo skolotāju klātbūtne un Viņu drošais atbalsts ienes mieru, harmoniju un līdzsvaru dzīvē.

Pēc trīs gadu mācībām tiek izsniegts Eņģeļu praktiķa sertifikāts.

Eņģeļu skolas 7.izlaidums  un Vasaras saulgriežu rituāls 2023.gada 21.jūnijā

Eņģeļu festivāls Lietuva - Latvija 10. - 11.jūnijs 2023.gads viesu namā Satekas