Vebinārs “Kristus Gaismas aktivizācija”

Lieldienas ir laiks, kad Kristus Gaisma ir atkal tik tuvu Zemei.

Tā nāk, lai mūs modinātu.

Kristus Gaisma ir Ceļš, kas ved iekšā sevī un palīdz atbrīvot to, ko tik ilgi esam slēpuši un nespējuši sev atzīt. Bet šī Gaisma, kas Lieldienu laikā ir nostiprinājusies uz Zemes savā visspēcīgākā intensitātē, palīdzēs daudz drošāk ielūkoties vēl neapzinātā daļā un ienest tur apzinātu klātbūtni.

Kristus Gaismas aktivizācija ir spēcīga prakse, kas var mainīt dzīves platformu. Tā ir iespēja pacelties uz jaunu apli savā dzīves spirālē.Sanāksim kopā, lai to paveiktu.Katram pēc Augstākā dievišķā plāna.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

15.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/