14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions

Šobrīd šajā sarežģītajā laikā arvien vairāk Gaismas Skolotāju vēlas būt tuvāk Zemei un cilvēkiem, lai sniegtu savu atbalstu.

Tāpēc arī ir atnācis kā vēstījums no garīgās pasaules nodarbību cikls Lielie Skolotāji. Katrs no Viņiem ir kā īpašs un neatkārtojams stars Gaismas varavīksnē, kas plūst no Radītāja bezgalīgās un mīlošās Sirds. Kopā šie Stari veido Balto Brālību, kas ir pašrealizējušies Skolotāji, kuri ir izlēmuši palikt tuvu Zemei un palīdzēt cilvēcei Pārejas laikā.

Pirmais, ar ko iepazīsimies šajā ciklā, ir Svētais Ilarions. Viņš ir Zaļā stara Valdnieks, kas ir Patiesība, Dziedināšana un Dievišķās zināšanas.

Ilariona dzīves ceļš bija saistīts ar Kristu. Iziedams daudzas dziļas dvēseliskas pieredzes, Viņš ieguva brīnumainas dziedināšanas spējas un veda cilvēkus pie dievišķās Patiesības.

Svētais Ilarions ir Patiesības Tempļa valdnieks, kas ēteriskajā plānā atrodas virs Kipras salas.

Nodarbībā uzzināsim par Svētā Ilariona brīnumaino dzīvi un meditācijā savienosimies ar Viņa Gaismas staru, kas dod iespēju katram būt tuvāk Patiesībai un Dievišķām zināšānām, kā arī saņemt dziedināšanu.

Nodarbību vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu autore.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

15.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/