Vebinārs “Aizvest sevi Mīlestībā jeb kā atrisināt iekšējo konfliktu

Katram no mums ir kādas situācijas, kas līdz galam neapmierina un kuras mūsu patiesais Es vēlas uzlabot. Šī jautājuma apzināšanai un risināšanai ir veltīts vebinārs Aizvest sevi mīlestībā.

20.februārī 1.nodarbība.

Vispirms dosim sev iespēju ieskatīties dziļāk sevī un tādā veidā ieraudzīt iekšējās pretrunas, kas var radīt neapmierinātības sajūtu ar sevi, kā arī citu cilvēku nosodījumu. Mēģināsim atrast šī konflikta cēloņus un ienest tur klātbūtnes spēku.

27.februārī 2.nodarbība.

Iekšējais un līdz ar to ārējais konflikts veidojas no divām pusēm. Kamēr katra no tām turās savā pozīcijā, risinājuma nebūs. Ir vajadzīgs trešais spēks, kurš ļauj paskatīties uz visu no cita skatu punkta. To palīdzēs paveikt Dieviete Šekina, kura iemieso sevī visur esošo un visu caurstrāvojošo Mīlestību. Viņas klātbūtne dod iespēju noņemt spriedzi, sakārtot enerģijas un tādā veidā atrisināt iekšējo konfliktu.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

30.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/