Vebinārs “Erceņģelis Ariēls – dabas un ekoloģijas Erceņģelis”

Maijas Kadiķes vebinārs

"Erceņģelis Ariēls - dabas un ekoloģijas Erceņģelis".

Erceņģelis Ariēla vārds nozīmē Dievišķais Lauva. Viņš bieži tiek attēlots kopā ar lauvu un citiem zvēriem.

Viens no Erceņģeļa Ariēla uzdevumiem ir palīdzēt cilvēkiem saklausīt un saprast dzīvnieku, putnu un ūdens pasauli, sadarboties ar to un, ja ir spējas un vajadzība, arī dziedināt.

Erceņģelis Ariēls palīdz cilvēkiem dzīvot saskaņā ar Mātes Zemes mīlestības vibrācijām un būt ekoloģiskiem pret Zemi un arī sevi.

Ar Erceņģeļa palīdzību atveras arī dabas smalkā pasaule, kas dod iespēju sajust vienotību uz Zemes, dabā un cilvēkos.

Viņš palīdz katram cilvēkam atgriezties pie sava dabiskuma, būt patiesam un īstam.

Erc. Ariēla kristāls ir sūnu ahāts.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/