Vebinārs “Mēness gaismas Erceņģelis Haniēls”

Katrs Erceņgelis spēj atvērt cilvēkā vēl neapjaustus Gaismas plašumus un lielāku sevis apzināšanās spēju.

Šajā pilnmēness laikā tiksimies ar Erceņģeli Haniēlu.

Pilnmēness ir laiks, kad varam vairāk piekļūt savai zemapziņas pasaulei un to dziedināt.

Kopā ar Erceņģeli Haniēlu tas notiek īpaši intensīvi un droši. Viņa siltajā un dziedinošajā mīlestības laukā varēsim izprast un transformēt enerģijas, kuras ir kā saites, kas traucē virzīties uz priekšu pie vēl lielākas iekšējās Gaismas un dzīves mīlestībā.

Erceņģelis Haniēls kopā ar Mēness gaismas Eņģeļiem strādā ar sievišķo pirmsākumu, kas ir katrā sievietē un vīrietī, jo planētas Mēness pamatenerģija ir sievišķā. Gaismas Eņģeļi dod iespēju izprast un pieņemt savu sievišķo būtību vēl dziļāk un patiesāk.

Tiekamies pilnmēnesī ar Erceņģeli Haniēlu, lai šīs dienas enerģijas veltītu savai garīgai izaugsmei.

Erceņģeļa Haniēla kristāls ir mēness akmens.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

15.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/