Vebinārs “Satikt savu Eņģeļdelfīnu”

Maijas Kadiķes vebinārs "Satikt savu Eņģeļdelfīnu"


Tāpat kā katram no mums ir dots Sargeņģelis, mēs varam izveidot saikni arī ar savu Eņģeļdelfīnu.

Eņģeļdelfīni ir Gaismas būtnes, kas palīdz integrēt Jaunās vibrācijas mums – Zemes cilvēkiem.

Viņi ir atbildīgi par zemeslodes ūdeņiem, palīdzot ar savu klātbūtni noturēt to harmoniskā līdzsvara stāvoklī. Vienlaicīgi Eņģeļdelfīni, ja tos pieaicinām un aktivizējam, var strādāt ar mūsu katra iekšējiem ūdeņiem, attīrot un paaugstinot vibrācijas. Viņu uzdevums ir būt mums kā pavadoņiem un atbalstīt, lai mēs spētu harmoniski pāriet uz Jauno – mīlestības dimensiju.

Eņģeļdelfīnu enerģija palīdz ienest dzīvē draudzību, prieku un veidot attiecības, kuras ir patiesas, pilnas ar uzticēšanos un savstarpējo atbalstu. Viņi ir kā Gaismas stars, kas ved uz Jaunu pasauli, kas patiesībā jau ir tepat blakus.Eņģeļdelfīna kristāls ir larimars.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/