Baltās Brālības Skolotāji – El Morija

Nodarbību cikls Baltās Brālības Skolotāji -

El Morija

9.aprīlī 19.30 – 21.00
Šobrīd šajā sarežģītajā laikā arvien vairāk Gaismas Skolotāju vēlas būt tuvāk Zemei un cilvēkiem, lai caur savu klātbūtni sniegtu arvien lielāku atbalstu.

Tāpēc arī ir atnācis kā vēstījums no garīgās pasaules - nodarbību cikls Baltās Brālības Skolotāji.

Stāsts ir par septiņiem enerģijas Stariem, kas nosaka cilvēku fizisko, emocionālo, mentālo un dvēseles dabu. Mēs visi atrodamies šo staru iedarbībā. Tāpēc mums ir iespēja sevi pilnveidot caur šīm enerijām.Katrs no Septiņiem Skolotājiem ir kā īpašs un neatkārtojams stars Gaismas varavīksnē, kas plūst no Radītāja bezgalīgās un mīlošās Sirds. Kopā šie Stari veido Balto Brālību, kas ir pašrealizējušies Skolotāji, kuri ir izlēmuši palikt tuvu Zemei un palīdzēt cilvēcei Pārejas laikā.

Esam jau iepazinušies ar vienu no Viņiem - Piektā stara Valdnieku Svēto Ilarionu. Nodarbības ieraksts ir - https://www.engelupasaule.lv/14-11-2023-vebinars-svetais-ilarions-plkst-19-30/Šajā nodarbībā satiksimies un savienosimies ar Pirmo staru, kas ir gaiši zilā krāsā. Pirmais Stars ir gribasspēka un mērķtiecīguma Stars, palīdz mums izmantot savu Dievišķo gribu kā augstāko par cilvēka zemākajām iegribām un neļauj apkārtesošajiem ietekmēt mūs. Pirmā stara Valdnieks El Morija cieši sadarbojas ar planētas Zeme galveno Erceņģeli - Mihaēlu.El Morija ir vairākkārt iemiesojies uz Zeme un katru reizi ar kādu konkrētu uzdevumu, Viņš ir bijis leģendārais Himalaju karalis, jogas meistars, Tālo Austrumu garīgais skolotājs.


Nodarbībā tuvāk iepazīsimies ar El Morijas dzīvi un paveiktajiem darbiem. Bet meditācijā savienosimies ar Pirmo Gaismas staru, kas dod iespēju saskaņot savu gribu ar Dieva gribu, kā arī mērķtiecīgi realizēt savus dzīves uzdevumus,


Baltās Brālības Skolotāja El Morijas kristāls ir zilais topāzs.


Nodarbību vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu autore.

Dalība vebinārā ir 15 euro.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

15.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/