Baltās Brālības Skolotājs- Serapiss Bejs

Nodarbību cikls Baltās Brālības Skolotāji - Serapiss Bejs.

8.jūlijā pl. 19.30 – 21.00

Šobrīd šajā sarežģītajā laikā arvien vairāk Gaismas Skolotāju vēlas būt tuvāk Zemei un cilvēkiem, lai caur savu klātbūtni sniegtu arvien lielāku atbalstu. 

Tāpēc arī ir atnācis kā vēstījums no garīgās pasaules - nodarbību cikls Baltās Brālības Skolotāji.

Stāsts ir par septiņiem enerģijas Stariem, kas nosaka cilvēku fizisko, emocionālo, mentālo un dvēseles dabu. Mēs visi atrodamies šo staru iedarbībā. Tāpēc mums ir iespēja sevi pilnveidot caur šīm enerijām. 

Katrs no Septiņiem Skolotājiem ir kā īpašs un neatkārtojams stars Gaismas varavīksnē, kas plūst no Radītāja bezgalīgās un mīlošās Sirds. Kopā šie Stari veido Balto Brālību, kas ir pašrealizējušies Skolotāji, kuri ir izlēmuši palikt tuvu Zemei un palīdzēt cilvēcei Pārejas laikā.

Esam jau iepazinušies ar Piektā stara Valdnieku Svēto Ilarionu. Nodarbības ieraksts ir - https://www.engelupasaule.lv/14-11-2023-vebinars-svetais-ilarions-plkst-19-30/.

Kā arī ar Pirmā stara Valdnieku El Moriju. Nodarbības ieraksts ir - https://www.engelupasaule.lv/baltas-bralibas-skolotajs-el-morija/

Šajā nodarbībā satiksimies un savienosimies ar Ceturto staru, kas ir baltā krāsā un tā Valdnieks ir Serapiss Bejs.

Baltais Stars ir dievišķā skaidrība, harmonija, garīgais līdzsvars un Augšupcelšanās. Šis stars ir kā cents visiem septiņiem stariem, tādā veidā tos apvienojot un aktivizējot.

Serapiss Beija Gaismas templis atrodas Luksorā. 

Serapiss Beju sauc arī par Ēģiptieti, jo viņš ir piedalījies piramīdu tapšanā. Serapiss Bejs ir bijis vairākkārt iemiesojies uz Zemes. Kā Atlantīdas augstākais priesteris un Baltās Liesmas Sargātājs, viņš ir saglabājis Svēto uguni un nodevis to nākamajai civilizācijai. Viens no Serapiss Beja uzdevumiem ir nest uz Zemi beznosacījuma mīlestības vibrācijas caur Augstākās Gaismas Eņģeļiem – serafimiem. 

Baltā stara uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem pārvarēt savas iekšējās pretrunas, ienest dzīvē garīgo disciplīnu, atgriezties iekšējā vienotībā un būt saiknē ar Augstāko Es. 

Nodarbībā tuvāk iepazīsimies ar Serapiss Beja dažādiem iemiesojumiem un paveiktajiem darbiem. Bet meditācijā saplūdīsim ar ceturto - Balto Gaismas staru, kas dos iespēju paaugstināt vibrācijas un būt vienotam ar iekšējo dievišķo Gaismu. 

Baltās Brālības Skolotāja Serapiss Beja kristāls ir baltais kalcīts. 

Nodarbību vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu autore. 

Dalība vebinārā ir 15 euro.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

15.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/