Vebinārs “Dzimtas Spēka atgriešana”

3 nodarbību vebinārs Dzimtas spēka atgriešana.

Daudz ko mūsu dzīvē var noteikt ģimene, kurā esam piedzimuši. Dzimtas enerģijas un tajā iekļautās pieredzes turpina ietekmēt pat no devītās paaudzes.

Bet Jauno enerģiju klātbūtne palīdz daudz ko izmainīt. Tā ietver sevī spēju ieraudzīt patiesību un skatīties uz to ar mīlestību.

Vārti uz piedzimšanu ir mamma, garīgais aspekts ir tētis. Viņu abu vecāki – vecmāmiņas un vectētiņi ir tie, kuri ir radījuši vidi, kurā ir uazauguši mūsu vecāki. Tas, ko viņi ieguva vai neieguva savā ģimenē tālāk ir ticis nodots mums, un mēs turpināmies savos bērnos.

Vebināra uzdevums ir pārskatīt enerģijas un caur sevi ienest šajā mammas un tēta ģimenes šūniņā tās vērtības, kas tur būtu vajadzīgas, lai cilvēki viens otru ieraudzītu, piedotu, pieņemtu un spētu pateikties. Tad arī mūsu dzīvē var ienākt atvieglojums, iespēja atlaist seno dzimtas spriedzi un dzīvot harmoniski un priekpilni.

1.nodarbība.
Mammas dzimta. Attiecību omīte, opis, mamma, es harmonizācija. Mammas mamma un viņas senči nes sevī mūsu dzimtas koka sievišķo līniju. Omītes un mammas attiecību enerģētika – to plūsma un arī šķēršļi ir tas, ko esam saņēmušas mēs. Nodarbībā to izrunāsim, caurskatīsim caur meditāciju un izveidosim izlikumu ar akmeņiem.

2.nodarbība.
Tēta dzimta. Attiecību omīte, opis, tētis, es harmonizācija. Tēta mamma ir tā, kas ienes mīlestību viņu ģimenē. Ja tētis ir bijis pieņemts un mīlēts, tad viņam ir viegli sniegt to tālāk mammai un mums. Mammas saņem drošību un mēs stabilitāti un tēta drošā pleca sajūtu. Nodarbībā izrunāsim šīs situācijas, meditācijā mainīsim attieksmi, ja tas būs nepieciešams un veidosim izlikumu ar akmeņiem.

3.nodarbība.
Pārskatīsim paveikto, apvienosim mammas un tēta dzimtas līnijas, harmonizēsim enerģijas.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

25.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.