Dzimtas Vebinārs

2. nodarbību "Dzimtas vebinārs"

Mūsu vecāki ir Durvis uz dzīvību un uz dzīvi. Ja spējam ienest harmoniskas enerģijas savās attiecībās ar vecākiem, tad varam doties tālāk, lai apzinātu savu Dzimtu, kurā slēpjās milzīgs Spēka un Mīlestības potenciāls.

Seminārā praktiski strādāsim ar Dzimtas koka izgaismošanu. Praksi varēs turpināt patstāvīgi, ienesot Gaismu mātes un tēva Dzimtas līnijās.

1.nodarbība. Dzimtas stumbra veidošana, ienesot Zemes un Debesu enerģijas.

2.nodarbība. Dzimtas koka izgaismošana, savienojoties ar savu senču dvēseles Gaismām.
Apziņa un dvēseles siltums, kas mūsos ir šobrīd, spēj sniegt Gaismu mūsu vecākiem, vecvecākiem un visai Dzimtai.

Godināšana, pateicība un cieņa savas Dzimtas sievietēm un vīriešiem var paveikt brīnumainus harmonizācijas procesus ģimenē un attiecībās.

Dzimtas koka izgaismošana ienes dzīvē prieku, enerģētisku vieglumu, sava Ceļa apzināšanas sajūtu, drošību, kā arī spēku un atbalstu no Dzimtas.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

20.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/