Vebinārs “Erceņģelis Gabriēls”

Erceņģelis Gabriēls - ticība un paļaušanās.

      Erceņģelis Gabriēls ir vēstnesis, kas atnes dievišķo informāciju cilvēkiem uz Zemi.

      Viņš ir tas, kas māca ieklausīties vārdos un zīmēs, ko sūta Gaismas pasaule un Eņģeļi. Tas notiek visu laiku mums apkārt un, atverot sirdis ticībā, dzīvē patiesi var ienākt dievišķas pārmaiņas.

      Erceņģelis Gabriēls ir ģimenes un bērnu aizstāvis. Viņa Gaismas stara klātbūtne palīdz veidot saikni ar savu Iekšējo bērniņu un ievest viņu saules gaismā. Tad ir vieglāk būt mīlošam savā ģimenē, kļūt par labiem vecākiem, sajust un saprast bērnus un iegūt viņu uzticēšanos.

      Erceņģelis Gabriēls kopā ar Dievmāti Mariju dod iespēju sievietēm atmodināt sevī maigumu un sievišķību, kā arī paļauties uz šo dievišķo spēku sevī.

      Kopā ar Erc.Gabriēlu dziedināsim pagātni un atvērsim sevī plūsmu, lai atrastos nepārtrauktā Gaismas pasaules klātbūtnē un vadībā.

      Erceņģeļa Gabriēla kristāli ir oranžais kalcīts un rutilētais kvarcs.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/