Vebinārs “Erceņģelis Jeremiēls”

Erceņģelis Jeremiēls.

 Erceņģeļa Jeremiēla vārds nozīmē Dieva žēlastība.

 Viņš palīdz cilvēkiem apzināt smalko pasauli un savienoties ar gaišajām maņām - gaiši redzēt, dzirdēt, zināt un just, kā arī saņemt vēstījumus caur sapņiem.

  Ar Erceņģeļa Jeremiēla palīdzību varam caurskatīt savu dzīvi, ienesot tajā lielāku apskaidrību un Gaismu.

  Savienojoties ar Erceņģeli Jeremiēlu nozīmīgos brīžos un svarīgās situācijās, iegūstam spēju skaidri redzēt patieso ainu, tātad skatīties ar Dieva acīm. Tas dod prasmi atrast īstos vārdus un pieņemt pareizus lēmumus.

  Erceņģelis Jeremiēls strādā arī kā Gaismas filtrs uz Jauno Zemi. Viņa stars dod iespēju skaidrāk ieraudzīt neapzinātos šķēršļus šajā Ceļā un tos pārvarēt.

  Erceņģeļa Jeremiēla kristāls ir labradorīts.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/