Vebinārs “Erceņģelis Mariēls”

 Erceņģelis Mariēls.

Erceņģeļa Mariēla enerģijas savieno ar Dvēseles Zvaigznes centru. 

  Dvēseles zvaigzne ir varena, purpura krāsas čakra, kas izstaro mūsu Dievišķās Sievietes gudrību. Šīs čakras uzdevums ir attīstīt mūsu dotības un talantus, lai palīdzētu mums, mūsu ģimenei un cilvēcei kopumā. Ercenģelis Mariēls ir par to atbildīgs. 

   Dvēseles zvaigžnes čakrā ir 33 ziedlapiņas, un tās visas ir saistītasar mīlestības un personiskās atbildības aspektiem. Ercenģeļa Mariēla uzdevums ir īpaši smalks, jo ir svarīgi, lai mūsu dvēseles zvaigzne netiktu atvērta, kamēr nebūsim gatavi izmantot savas dotības un talantus ar atbildību un vislielāko godīgumu.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/