Vebinārs “Erceņģelis Mihaēls”

   Erceņģelis Mihaēls - drošība un aizsardzība.

Erceņģelis Mihaēls ir šīs planētas Erceņģelis un līdz ar to Viņš ir aizstāvis katram Zemes iedzīvotājam.

Erceņģelis Mihaēls ir drosmes un spēka, patiesības un taisnības Eņģelis. Viņš palīdz atbrīvoties no bailēm, sāpēm un aizvainojumiem, dod spēku pārvarēt grūtības, kā arī atbalsta tos, kas nostājas uz patiesības un taisnības ceļa.

Šajā laikā, kad jebkurš Zemes iedzīvotājs katru brīdi izdara izvēles, kādu ceļu iet un ar kādām enerģijām sadarboties, Erceņģelis Mihaēls ir kā drošs atbalsts, iedvesmas un spēka avots. Jebkurā mirklī varam lūgt Viņa aizsardzību un ienest dzīvē stabilitāti, kas ir harmoniskas dzīves pamats.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.