Vebinārs “Erceņģelis Rafaēls”

Erceņģelis Rafaēls.

   Erceņģelis Rafaēls – piedošana, pieņemšana un pateicība.
 
   Erceņģelis Rafaēls ir kosmiskais dziednieks. Viņš strādā ar cilvēka ķermeni, dvēseli un likteni. Šis ceļš pie emocionālās un fiziskās atveseļošanās iet kopā ar piedošanas, pieņemšanas un pateicības enerģijām. Ar Erceņģeli Rafaēlu paveikt to ir daudz vieglāk. Tas notiek, kad ļaujam Viņa smaragdzaļajam staram ieskaut visu esību un veikt savu dziedinošo darbu. 

   Erceņģelis Rafaēls ir palīgs dzīves ceļa meklējumos. Viņš atver Gaismas Sirdis un atbalsta izvēles, kuras izdaram ar dievišķās patiesības enerģijām. Erceņģelis Rafaēls dod iespēju sakārtot savu dzīvi pēc Augstākā Gaismas plāna, ienesot tajā mieru un harmoniju, kā arī garīgo un fizisko veselumu.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/