Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Marijas Magdalēnas sakrālās mācības

September 21, 2023 @ 18:30 - 21:00

Marijas Magdalēnas sakrālās mācības

Gaisma pasaule vienmēr ir atbalstoša un sniedz kā palīgus mums savus Gaismas sūtņus.

Šobrīd arvien nozīmīgāka kļūst Marijas Magdalēnas klātbūtne.

Varētu pat teikt, ka Viņa ir Jaunā laikmeta vadošais spēks, jo ir paveikusi šo pāreju uz Mīlestības dimensiju. Līdz ar to, sekojot Marijas Magdalēnas Ceļam, ir iespējams to izdarīt arī katram no mums.

Marijas Magdalēnas vadībā ir atnākusi 7. nodarbību programma, kura dos iespēju pārskatīt un mainīt dažādas savas dzīves sfēras un protams vispirms pašam sevi.

Ar meditācijām, praksēm, vēstījumiem un uzdevumiem, sekojot Marijas Magdalēnas norādēm, mainīsies apziņa, plūsmas un enerģiju centri, līdz Viņa pati varēs ar savu Gaismu mūs caurstrāvot, tā kļūstot par šī pārmaiņu laika Pārcēlāju.

Katra nodarbība būs kā solis savā dziļumā, plašumā, spēkā, viedumā un vieglumā.

Šie soļi tiks likti ar vibrāciju kāpinājumu, tāpēc ir svarīgi tos ievērot, ejot kopā ar grupu, un likt sistemātiski vienu pēc otra.

5. pamata Gaismas soļi.

7.septembris.Marijas Magdalēnas personība, ko zinām, kas ir palicis vēl neatklāts un ko Viņa ir gatava par sevi pavēstīt šobrīd. Marijas Magdalēnas altāra veidošana, meditācija, vēstījums.

14.septembr1s. Marijas Magdalēnas sakrālie Gaismas principi. Iepazīšanās, izprašana, ikdienas prakses. No Marijas Magdalēnas saņemtās individuālās norādes katram būs kā palīgs personīgās Gaismas izkopšanā.

21.septembris. Kristus Gaismas aktivizācija kā sākuma un pamata solis Jaunā laikmeta atnākšanai. Caur garīgām asinīm, ko iegūstam caur Kristus dzīvo impulsu, dodam sev iespēju savienoties ar Mariju Magdalēnu jaunā līmenī – savā iekšējā telpā. Meditācija, ikdienas prakses, lūgšanas.

5.oktobris. Marijas Magdalēnas ienākšana Gaismas sirds telpā un starpdimensionālo durvju atvēršana, iziešana pa tām un šīs pārejas nostiprināšana. Savienošanās ar Marija Magdalēnas Kosmisko Rozi.

Meditācija, prakses, lūgšanas.

19.oktobris. Iekšējās sievišķās un vīrišķās plūsmas pārstrukturēšana caur Marijas Magdalēnas un Kristus dzīvo klātbūtni. Pretpolu savienošana un Vienotības radīšana. Jaunas sievišķās – vīrišķās enerģētiskās struktūras izveidošana. Meditācija, prakses.

2.Padziļinošie Gaismas soļi.

2.novembris. Atvērtais Sirds centrs dod iespēju savienoties ar Jaunās dimensijas čakru sistēmu, to sajust un sākt praktizēt. Pārejā esot, iestājas pavisam citi enerģiju pārvaldīšanas principi, kurus apgūsim kopā ar Mariju Magdalēnu. Meditācija, ikdienas prakses, pārmaiņu sajušana, kristāli, kas atbilst jaunajiem enerģiju centriem.

16.novembris.Visa apgūtā apvienošana un apkopošana. Jauno čakru integrēšana, sievišķās sakrālās būtības aktivizācija, esot meditācijā kopā ar Mariju Magdalēnu.

Nodarbības notiks Rīgā, Gaismas centrā Eņģelu pasaule

Kr.Barona 88/2.korpuss, 5.stāvs, 255.telpā, pl. 18.30 – 21.00 norādītajos datumos.

Būs iespēja pievienoties nodarbībām onlainā ZOOM platformā, kā arī tās tiks ierakstītas.

Katrā nodarbībā būs tai sagatavoti materiāli, kā arī tiks izveidota whatsApp grupa dalībniecēm, kurā varēs dalīties ar pieredzi, iesniegt mājas darbus, noklausīties meditācijas un iegūt papildus informāciju.

Dalība ir 20 euro.

Pieteikšanās engeluskola@inbox.lv vai 29493382

Details

Date:
September 21, 2023
Time:
18:30 - 21:00