Vebinārs “Erceņģelis Auriēls”

Viņa vārds nozīmē dievišķā izvēle.

Mums katram ir bijuši brīži, kad šķiet, ka sāpes un ciešanas nomāc Gaismu un kļūst arvien grūtāk saskatīt iespēju un izrauties no šī apļā. Šādos brīžos Erceņģelis Auriēls uzreiz ir mums blakus, lai rādītu Ceļu, kas ved ārā no tumsas, kā arī, lai atjaunotu mieru un cerību mūsos.

Erceņģelis Auriels palīdz izdarīt pareizās, tātad dievišķās izvēles, lai vairs nenonāktu līdzīgos apstākļos, kas rodas no neskaidras vadības vai iekšējās virzības trūkuma.

Šis Erceņģelis palīdz izprast savas izvēles, kā arī rīcību sekas. Dievišķā platforma dod iespēju savienoties ar tām enerģijām, kas atbilst katra cilvēka īpašajam liktenim, tādējādi radot savu vislabāko nākotni.

Erc. Auriēla kristāls ir aurelīts.

Vebinārs 1.decembrī 19.30 - 21.00

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/