Vebinārs “Mana Dzimta, mans Spēks”

2. nodarbību vebinārs "Mana Dzimta, mans Spēks"

Domāju, ka daudzi ir sajutuši sevī aicinājumu veltīt laiku Dzimtai, sakārtot Dzimtas koku, sajust vienotību ar tik daudziem, kas ir bijuši pirms mums, lai mēs būtu tagad.

Mēs tiksimies divos semināros, kas būs īpašos enerģētiskos laikos, tādā veidā palīdzot maksimāli labi paveikt iecerēto.

Vebinārs dos mums iespēju atvērt dzimtas durvis un savienoties ar to pašu labāko, ko varam dot saviem senčiem, kā arī saņemt no viņiem.

1.nodarbība. Es godinu Dzimtu un sevi.
Esot savienojumā ar Dzimtas Eņģeli, atvērsim dziļas pateicības un mīlestības durvis pretī saviem senčiem. Katrs tāds apzināts mirklis spēj ienest pārmaiņas visā dzimtas Gaismas laukā.

2.nodarbība. Es daru brīvu sevi un Dzimtu.
Mainot sevi, dodam iespēju mainīties Dzimtas enerģijām un ienākt jaunām pieredzēm. Dzimtas kopīgā enerģijas lauka izgaismošana ir labākais, ko varam dot sev un visiem, kas nāk pēc mums.

Vebinārām strādāsim ar meditācijām, lūgšanām un pateicības praksēm.

Lai mierpilns un godinošs šis laiks, kad mūsu senči ir mums tik tuvu.

Vebinārā var izmantot Dzimtas koku, ja tāds ir, kā arī 7 nelielus kalnu kristāla gabaliņus vai dzintarus vai arī citus akmentiņus, vaska sveci.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

20.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/