Lietošanas noteikumi un privātuma politika

Sīkdatņu izmantošana

Kas ir sīkdatnes?Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tās vietnei palīdz fiksēt informāciju par to, kā un cik reizes esat izmantojis mūsu mājas lapu. Tas mums palīdz jums sniegt labu pieredzi vietnes pārlūkošanā, kā arī uzlabot vietni. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.
Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org
Kādas sīkdatnes tiek izmantotas:

  1. Sīkdatne par sākumlapas un visu sadaļu apskates reižu skaitu (meklēšanas apraksta attēlošanai);

Piekrišana sīkdatņu izmantošanaiApmeklējot šo vietni Jūs piekrītat lietot sīkdatnes, kas tiek izmantotas ar mērķi uzlabot pakalpojumu kvalitāti un pielāgot vietni lietotāju vajadzībām, pildot Valsts pārvaldes iekārtas likuma 10. pantā nostiprinātos valsts pārvaldes principus.
Ja Jūs nepiekrītat šo lapā ievietoto sīkdatņu izmantošanai, sīkdatnes netiks ierakstītas Jūsu datorā. 
Kā var kontrolēt un izdzēst sīkdatnes. Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: www.aboutcookies.org. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.

Eņģeļu skolas 7.izlaidums  un Vasaras saulgriežu rituāls 2023.gada 21.jūnijā

Eņģeļu festivāls Lietuva - Latvija 10. - 11.jūnijs 2023.gads viesu namā Satekas