Vebinārs “Sakrālā sievišķība”

Vebinārs Sakrālā sievišķība


Būšana Zemes Sirdī, kuru veido vairākas planetāras Spēka vietas, deva iespēju pieredzēt dziļas garīgas un fiziskas transformācijas, ar kurām esmu gatava dalīties šajā vebinārā.

Šo notikumu laikā saņēmu informāciju un prakses no Dieviešu pasaules, kā arī Gaismas spēku iniciāciju. Tagad esmu pilnvarota sniegt to arī ar jums.

Sakrālo sievišķība ir kā Ceļš, pa kuru iet katra sieviete šeit uz Zemes. Jo apzinātāk spējam tam pieslēgties, jo vieglāk ir izprast un sakārtot savu sievišķo Gaismas struktūru, kas ir kā pamats mūsu esībai un laimei.

Vebinārā būs divas nodarbības -

1.nodarbība Sakrālā Zeme.
Zemes ugunīgā Gaisma ir sievietes vitālais dzīves spēks. Atkal savienošanās ar to piepilda dzīves pamatus un dod iespēju augt mīlestībā.

2.nodarbība Sakrālās Debesis.
Dziedinot un stiprinot sevī sievišķo ugunīgo pamata spēku, atveram garīgos plašumus sevī. Tagad mīlestība var ienākt ar plašāku un daudz jaudīgāku diapazonu, darīdama mūs vieglas, viedas un vienotas.


Vebinārā mūs atbalstīs tās Dievietes un Gaismas pasaules Spēki, kuri bija klāt Zemes Sirds sakrālajās spēka vietās.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

20.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/