Vebinārs “Četri pamatspēki”

Esam iegājuši Jaunajā laikmetā – Ūdensvīrā. Katrs šo pāreju piedzīvo citādi – kādam tas notiek samērā viegli un harmoniski, citam caur neziņu un bailēm. Bet jebkurā gadījumā – visiem, kas ir pamodušies, paveras jaunas iespējas – mainīt sevi un savu dzīvi. Un tieši šobrīd lielākā daļa no mums piedzīvo radikālas pārmaiņas daudzās dzīves jomās.

Lai pāreja uz Jauno Zemi kļūtu arvien harmoniskāka, svarīgi ir pārskatīt savus dzīves pamatus. Mēs esam jau citi, līdz ar to mijiedarbību ar pamatspēkiem varam veidot uz jaunu vibrāciju viļņa.
Pamatspēki vienmēr ir bijuši un būs - zeme, ūdens, uguns un gaiss. Katrs veido mūsos iekšējās pieredzes un no tām izrietošās domas, emocijas un rīcības. Ja tās spējam izprast, mainīt un līdz ar to ienest jaunas vēsmas, mainās iekšējā Gaismas telpa un visa dzīve.

Šis vebinārs, kurš sastāv no 4 nodarbībām, būs kā dzīves restarta iespēja. Iepazīstoties ar šo spēku izpausmēm, dosimies meditācijā, lai tos satiktu sevī un mainītu enerģiju, ja tas būs nepieciešams. Vebināra laikā, iespējams, ka atcerēsimies kādas savas pieredzes no bērnības, pusaudžu gadiem un citiem laika posmiem, kur esam emocionāli "iesprūduši".

Atgriežoties tur ar citu apzināšanos, varam mainīt šo notikumu ietekmi uz savu pašreizējo dzīvi. Tā soli pa solim liksim kopā savus jaunos dzīves pamatus. Katram iekšējam spēkam ir ierakstīta meditācija, kā arī dota lūgšana, kas dos iespēju šo pieredzi integrēt sevī arvien dziļāk un tajā laikā un veidā, kā tas katram ir harmoniski.

Nodarbībās ar mums kopā būs Erceņģeļi un Gaismas Skolotāji, kuru vibrācijas ir visatbilstošākās šiem dziļajiem dziedinošajiem procesiem.

1.nodarbība - Zemes spēks – drošība kopā ar Erc.Metatronu.
2.nodarbība - Ūdens spēks – plūstamība kopā ar Erc.Rafaēlu.
3.nodarbība - Uguns spēks – drosme kopā ar Erc.Mihaēlu.
4.nodarbība - Gaisa spēks – brīvība kopā ar Erc.Samuēlu un Mihaēlu.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

30.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/