Vebinārs “Daba un tās spēki”

Maijas Kadiķes vebinārs "Daba un tās spēki"


Daba ir kā liela svētnīca. Bet, lai šo dabas atbalstu varētu saņemt, ir svarīgi zināt, kā ar to harmoniski mijiedarboties.

Šajā vebinārā būs iespēja satikt savus iekšējos dabas spēkus un tos aktivizēt, kā arī uzzināt par Latvijas un planetāro spēka vietu sakrālo būtību un ,,kārtības rulli,,, kas ir jāizprot, lai vieta atvērtos un dotu iespēju ar to sadarboties.
Vebinārā ir 4.nodarbības.

1.nodarbība. Tikšanās ar spēka dzīvnieku.
Katram cilvēkam ir spēka dzīvnieks. Spēka dzīvnieks ir mums vistuvāk esošā atbalstošā enerģija smalkajā pasaulē, kas palīdz izprast sevi un pieņemt savu iekšējo potenciālu, pārvarēt bailes, kā arī sniedz atbalstu, sargā un vada izšķirošos dzīves brīžos. Spēka dzīvnieks dod drošības un stabilitātes sajūtu, vienlaicīgi arī spēju sevi pilnīgāk izpaust materiālajā pasaulē un līdz ar to pastāvēt tajā. Meditācijā būs iespēja satikt savu spēka dzīvnieku.

2.nodarbība. Par spēka vietām uz Zemes un Latvijā.
Iepazīsimies ar nozīmīgākajām spēka vietām uz planētas un uz mūsu zemes. Lai spēka vieta atvērtos, svarīgi ir ievērot kosmisko došanas un ņemšanas likumu, kā arī zināmus noteikumus, kas valda šajās īpašajās vietās. Meditācijā savienosimies ar to dabas daļu, kas mums ir atbalstoša šobrīd.

3.nodarbība. Darbs spēka vietās un dabas altāra veidošana.
Katra spēka vieta veido savu īpašo struktūru, kas sastāv no dabas enerģijām, kā arī no uzdevuma, ko tā veic. Apgūsim prakses, kuras var veikt spēka vietās un savā dārzā, mājās, veidojot dabas altāri. Meditācijā atvērsim sevī visu četru dabas enerģiju resursus.

4.nodarbība. Spēka dzīvnieki četrās dabas enerģijās.
Tā kā uz Zemes ir četras pamata enerģijas - zeme, ūdens, uguns un gaiss, līdz ar to mums katram ir savi spēka turētāji un aizstāvji visās šajās pamata enerģijās. Sadarbība ar spēka dzīvniekiem sniedz iespēju atgriezties pie saviem patiesajiem pirmsākumiem un kopā pārvarēt šķēršļus, kas , iespējams, vēl ir saglabājušies zemapziņā, un atkal satikties ar savu vitalitāti, dzīvesprieku un iekšējo gaismu. Meditācija dos iespēju satikt un savienoties ar spēka dzīvniekiem četrās dabas enerģijās.Vebināru vada Maija Kadiķe – eņģeļu praktiķe un terapeita, kura ir pabijusi, pētījusi un darbojusies daudzās sakrālās planetārās vietās, kā arī vada ekspedīcijas pa spēka vietām Latvijā.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

30.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/