Vebinārs “Dieviete Guan Iņ”

  Maijas Kadiķes vebinārs "Dieviete Guan Iņ"
​​​​​​​

   Dieviete Guan Iņ - sirds plašums un žēlsirdība.

   Dieviete Guan Iņ ir zināmākā un mīļotākā budisma dieviete. Viņa nes uz Zemi līdzjūtību , labdarību, želsirdību un sirsnību.

   Dieviete Guan Iņ pārstāv sievietes dievišķo būtību un palīdz atvērties pieņemšanai, maigumam un mīlestībai. Dieviete vienmēr sniedz savu atbalstu un palīdz iziet ārā no sansāras apļa jeb ciešanu loka.

   Guan Iņ pieaicināšana dod iespēju ieraudzīt dzīves situācijas lielākā Gaismā, izprast, saskatīt risinājumu un kļūt līdzjūtīgākiem.

   Dievietes Guan Iņ akmens ir skolecīts.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/