Vebinārs “Dievietes Abudansijas labklājības plūsmā”

Maijas Kadiķes vebinārs

"Dievietes Abudansijas labklājības plūsmā"

Dieviete Abudansija romiešu mitoloģijā ir dievišķās pārpilnības un labklājības simbols. Viņa atbild par uzplaukumu, panākumiem un veiksmi.

Dieviete ir skaistuma un eņģeliskās tīrības iemiesojums.

Viņa ir ļoti pacietīga, mīloša, dāvājot savu klātbūtni un atbalstu tiem, kas Viņu pieaicina.

Abudansija rūpējas arī par to, lai cilvēka dzīvē būtu sabalansēta gan materiālā, gan garīgā labklājība.

Dievietes akmens ir pirīts, par ko runāsim un aktivizēsim šajā nodarbībā.

Sagatavojiet uz nodarbību monētas, ar kurām ieskandināsim Dievietes Abudansijas klātbūtni, veicot īpašu rituālu.

Ar Gaismas spēku klātbūtni katrai zodiaka zīmei tiks izvilkts gada veiksmes kristāls. Tas tiks savienots ar konkrēta Eņģeļa vai Skolotāja vibrācijām , kas arī var būt kā atbalstošs spēks visa gada garumā.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/