Vebinārs Dievišķā Venēra

Zemei vienmēr ir bijis ciešs savienojums ar planētu Venēra,kas ir trešais spožākais spīdeklis pēc Saules un Mēness.

Venēra tiek saukta arī par Rīta zvaigzni, jo tā paceļas debesīs pirms saullēkta, atklājot savu spožo skaistumu un izgaismojot debesis ar maģisku mirdzumu. 

Venēra ir veiksmes planēta, kas saistīta ar mīlu, romantiku, skaistumu un prieku. 

Tā kā Venēra atrodas tik tuvu Zemei, mēs nepārtraukti saņemam tās Gaismas pulsāciju. Tas var mainīt mūsu iekšējo telpu, ja spējam sadarboties ar šīs planētas garīgo būtību – Dievišķo Venēru.

Viņas plūsmā esot, ir iespējams paplašināt savas mīlestības vibrācijas un atvērties jaunām pieredzēm. Venēras ietekmē attīstās skaistums, grācija, pievilcība, maigums, spēja mīlēt, kā arī nepieciešamība pēc iekšējās un ārējās harmonijas. 

Vebinārā iepazīsimies ar Gaismas rituāliem, kas palīdz nostiprināt savienojumu ar Venēras dievišķo plūsmu. 

Vebināru vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, grāmatu autore, Eņģeļu skolas radītāja un vadītāja.

Dalība ir 15 EUR.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

15.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/