Vebinārs “Iekšējais Bērniņš”

Iekšējais bērns - tā ir mūsu tīro un gaišo emociju pasaule, kas veidojas, ja esam savienoti ar dvēseles gaismu. Tikai izprotot situācijas un emocijas bērnībā, spējam tās izvērtēt un kļūstot arvien apzinošākiem, dot savam iekšējam bērnam to, kas viņam nebija bērnībā.

Kādam tā ir drošība un pieņemšana, citam atbalsts un atzīšana, bet varbūt sirsnība un maigums. Tagad šīs kvalitātes mēs paši varam sniegt savam iekšējam bērnam, kļūstot par mammu viņam un tādā veidā uzņemties atbildību par savu dzīvi.

Emocionāli dziedināt un sniegt drošību savam iekšējam bērnam, tā ir labākā dāvana, ko varam sev dot.

Satikšanās ar iekšējo bērnu ir kā iespēja atgriezties pie mīlestības avota un remdināt senas slāpes

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

20.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/