Vebinārs “Sen Žermēns”

Vebinārs "Sen Žermēns"

Grāfs Sen Žermēns ir dzīvojis 18. un 19.gadsimtā un bijis tā laika zināma politiska figūra, kuram bija atvērtas daudzu galmu un augstmaņu durvis ne tikai Eiropā, bet arī pasaulē. Viņš perfekti pārvaldījis arī daudzas mākslas – mūziku, poēziju, glezniecību – tādā veidā būdams neatkārtojama un unikāla personība, par kuru klīduši daudzi nostāsti un mīti.

Šobrīd Sen Žermēns ir Jaunā Ūdensvīra laikmeta Skolotājs un Hierarhs.

Viņa pārraudzībā atrodas violetā liesma. Tas ir brīvības, taisnīguma, žēlsirdības, alķīmijas un jauna dzīvības viļņa un jaunas civilizācijas stars.

Šī stara plūsmā esot, notiek dziļi transformācijas procesi gan ar cilvēkiem, kā arī ar planētu kopumā.

Nodarbībā iepazīsimies ar Sen Žermēnu kā personību, kurai bija liela loma 18.gadsimta Eiropas vēsturē. Bet tagad viņš ir Baltās brālības skolotājs un septītā stara valdnieks – Jaunā laikmeta veidotājs.

Meditācijā savienosimies ar Sen Žermēna violeto liesmu un dosim iespēju sev piedzīvot tās transformējošo pieredzi.

Sen Žermēna kristāls ir ametists un ševrona ametists.

Vebināru vada Maija Kadiķe – eņģeļu praktiķe un terapeite.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/