Vebinārs “Sievietes un vīrieša satikšanās”

12., 16., 20. februārī, pl. 19:30-21:00

Trīs nodarbību vebinārā strādāsim ar sievišķo un vīrišķo plūsmu. Uzdevums ir to izprast un harmonizēt savā iekšējā telpā. Tas ir veids, kā uzlabot abu šo enerģiju izpausmes savā dzīvē un pasaulē, kuru radām sev apkārt.

Mūsu iekšējo Kosmosu veido divi pamati – sievišķais un vīrišķais, saukti par Iņ un Jaņ. Viena ir pieņemta par saņemošo, bet otra par dodošo plūsmu.

Ja abas enerģijas ir sakārtotas un atrodas stabilā līdzsvara punktā, tad cilvēks ir stabils savā iekšējā Kosmosā, kas vienlaicīgi sinhronizējas ar Lielo Kosmosu un visu Dabu. Atrašanās līdzsvara vietā, dod dzīvei jaunas, daudz augstākas Gaismas kvalitātes.

Ceļš pie šī dievišķā līdzsvara sevī iet caur sievišķā un vīrišķā izprašanu un harmonizāciju. Bieži vien gan Iekšējā sieviete, gan vīrietis var izpausties vairākos, pat ļoti dažādos arhetipos.

Līdz ar to rīcība dzīvē parasti notiek caur šīm pieredzēm.

Pastāv arī iespēja, ka Iekšējā sieviete vēl nav satikusi līdz galam un iepazinusi savu Iekšējo vīrieti, tāpat kā Viņš Viņu. Tas var atspoguļoties gan attiecībās, gan arī dzīvē, kas izpaužas spējā sadarboties aktīvam un pasīvam spēkam mūsos.

Lai tiktu lielākā skaidrībā, kas tad notiek iekšējā telpā un ko varam sevī padziļināt un līdz ar to arī mainīt, būsim kopā trīs nodarbībās.

1.nodarbība:

12.februārī - Tikšanās ar Iekšējo sievieti.

Te iepazīsim tuvāk savu sievišķo būtību, ieskatoties dziļāk zemapziņā un atverot plašāku Sirds amplitūdu.

2.nodarbība:

16. februārī - Tikšanās ar Iekšējo vīrieti.

Pretējā enerģija var būt kā atspulgs tam, kas notiek ārējā pasaulē. Tāpēc iedziļinoties un izprotot to, var atnākt atbildes uz jautājumiem, kuri ir svarīgi, lai būtu harmoniskās attiecībās ar sevi un tuvajiem.

3.nodarbība:

20. februārī - Sievietes un Vīrieša satikšanās.

Kad esam izpratuši vienu un otru pusi, ir iespēja viņus sapazīstināt un savienot kopā kā enerģiju plūsmas. Tas ir sākums jaunai, daudz apzinātākai sadarbībai un sievišķā un vīrišķā savienībai.

Vebināru vada Maija Kadiķe- Eņģeļu praktiķe, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu autore.

Dalība 3.nodarbību vebinārā ir 40 euro.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

40.00 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/