Vebinārs “Tikšanās ar Spēka Dzīvniekiem”

Vebinārs Tikšanās ar Spēka dzīvniekiem.

Tāpat kā Debesis mums dod Sargeņģeļus, tā Māte Zeme piešķir Spēka dzīvniekus. Spēka dzīvnieku uzdevums ir būt mūsu aizstāvjiem, sargiem un draugiem, kas palīdz savienoties ar zemapziņu, pārvarēt savas bailes, kā arī arvien dziļāk izprast sevi.

Spēka dzīvnieks dod drošības un stabilitātes sajūtu, kā arī spēju sevi pilnīgāk izpaust materiālajā pasaulē un līdz ar to pastāvēt tajā. Sadarbība ar spēka dzīvnieku sniedz iespēju atgriezties pie saviem patiesajiem pirmsākumiem un kopā pārvarēt šķēršļus, kas , iespējams, vēl ir saglabājušies zemapziņā, un atkal satikties ar savu vitalitāti, dzīvesprieku un iekšējo Gaismu.

Tā kā katrā cilvēkā ir gan sievišķā, gan vīrišķā enerģija, līdz ar to mums katram ir savi spēka turētāji abās šajās plūsmās. Meditācijā Tikšanās ar spēka dzīvniekiem satiksimies ar abiem saviem Spēkiem. Tas dos iespēju atvērt durvis uz jaunu sevis apzināšanas pasauli un atgriezt savu spēku.

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

12.10 Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://engelupasaule.ambex.lv/gramatas/

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.