Vebinārs “Zvaigžņu Vārti Zvaigznes Dienā”

Ticība Brīnumiem atver sirdis gan maziem, gan lieliem.

Pēc lielā Ziemassvētku Brīnuma seko Zvaigznes diena, kas ir kā noslēgums šim Gaismas ciklam un tajā pašā laikā jaunu iespēju sākums.

Kā stāsta leģenda, tad šajā dienā trīs gudrie, kas bija ieraudzījuši zvaigzni starp zvaigznēm, sekojot tai, nonāca Betlēmā. Tur viņi satikās ar tikko dzimušo Dieva dēlu, lai to godinātu.

Zvaigznes dienā Debesis ir vaļā, lai arī mēs varētu doties pēc svētības un pēc satikšanās ar savu Zvaigzni.

Šajā vakarā iesim cauri Zvaigžņu Vārtiem, lai saņemtu Debesu labvēlību savam dvēseles Ceļam, kā arī lai savienotos tieši ar savas Zvaigznes spēku un ienestu to dzīvē.

Zvaigznes dienā nostiprinās Gaisma un diena kļūst par vairākām minūtēm garāka, bet nakts īsāka. To novēroja arī mūsu senči. Viņi saņēma un rakstīja šajā laikā aizsardzības un spēka zīmes sev, mājvietai, ģimenei.

Tas, ko mēs katrs varam piedzīvot, izejot cauri Zvaigžņu Vārtiem, ir sevis kā dievišķas būtnes aktivizācija. Kosmiskās zīmes ir kā Gaismas pieturas šajā Ceļā.

Meditāciju vadīs Maija Kadiķe - Eņģeļu praktiķe, rakstniece, Eņģeļu skolas vadītāja.

Dalība - ziedojums
___________________________________________________________________

Konts ziedojumiem:

Paypal:
https://www.paypal.com/paypalme/maijakadike

Swedbanka :
Maija Kadiķe
LV44HABA0130A20888000

Revolut:
Maija Kadiķe
LT203250061556690626

Lai piekļūtu šim saturam, nepieciešams veikt maksājumu:

Eur

Vairāk par autori Maiju Kadiķi

   Es pati šo Ceļu kopā ar Eņģeļiem eju jau sen. Sākumā tā bija saikne ar Sargeņģeli, kas izveidojās kādā seminārā, kuru apmeklēju. Patiesībā tā bija tās Gaismas enerģijas atcerēšanās, ko es jau sen zināju – kopš bērnības. Tikai laiks un notikumi bija mūs atdalījuši. Kad tas notika, mana dzīve izmainījās ļoti radikāli, jo atvērās pasaule, kas ir tepat blakus un ir tik gaiša, skaista un atbalstoša.

   Ar laiku Eņģeļi sāka sūtīt man vēstījums, un es tos pierakstīju. Pēc viena šāda pieraksta, kad to izlasīju, redzēju, ka tā ir lūgšana. No tā laika lūgšanas rakstu regulāri. Tās atnāk, esot kopā ar kādu Erceņģeli vai Gaismas Skolotāju, kura enerģijas ir visatbilstošākās tēmai, kuras tiek risinātas lūgšanā. Katra lūgšana ataino apzināšanās procesu un vibrāciju izmaiņas, ko pati esmu piedzīvojusi. Vārdi lūgšanās ir dzīvi, tikai ir jāsavienojas ar savu sirdi, lai tie varētu darīt to, kas vārdos ir ielikts. Ir iznākušas astoņas grāmatas – “Eņģeļu lūgšanas”, “Eņģeļu dārzā”, “Ceļš ar Eņģeļiem”, “Sievietes svētība”,  “Pārcēlājs”, “Gaisma runā”, “Deja ar Dievu” un “Iedvesmo sevi”.

 Iepazīties tuvāk ar grāmatu saturu un tās iegādāties var  šeit pat mūsu mājas lapā:

https://www.engelupasaule.lv/gramatas/