Visi raksti

13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienā

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Jaunais mēnesis ir laiks, kad varam ienest jaunas pieredzes un dziļumus savā esībā. Tāpēc Marijas Magdalēnas uzrunāta, atveru Jaunā mēness Sieviešu apļu ciklu. Tajā stiprināsimies caur Mariju Magdalēnu un citām Gaismas būtnēm, kas būs kopā ar mums.

????Gada noslēdzošais Jaunais mēness ir Lūcijas dienā. Daudziem no mums Lūcija un šī diena asociējas ar jaunu meiteni un sveču vainagu, kas ir kā simbols Gaismai, kas tiek ienesta katrā mājā šajā gada vistumšākajā laikā.

Bet kas tad ir pati Lūcija, kurai par godu ir izveidojusies šī tradīcija?

????Svētā Lūcija ir jaunava, kas 3.gadsimtā dzīvoja Sicīlijas pilsētā Sirakūzās. Būdama dziļi ticīga, viņa piedzīvoja Brīnumu. Tas Lūciju pamudināja atteikties no laicīgās dzīves, pārdot visu mantojumu, atdot to nabagiem un nodoties kalpošanai. Šis lēmums izraisīja sašutumu puisī, ar ko viņa bija saderinājusies. Bargais gubernators piekrita sodīt Lūciju, un pēc vairākiem mēģinājumiem vest viņu “pie prāta”, Lūcijai tika nocirsta galva.

????Ir pagājuši daudzi gadsimti no šī notikuma, bet arī šobrīd uz planētas Zeme daudzas sievietes cieš gan no emocionālas, gan fiziskas vardarbības.

????Tāpēc, esot Marijas Magdalēnas Gaismas spēkā, sanāksim kopā Jaunajā mēnesī Svētās Lūcijas dienā, lai stiprinātu savu sievišķību, viedumu un svētumu.

????Kopā lūgsim par Gaismas atgriešanos uz Zemes un katrā sievietē un vīrietī, kam tas ir paredzēts pēc Augstākā dievišķā plāna.

????Sievietēs ir milzīgs spēks, kas spēj radīt citādu pasauli.????

Tiekamies!

Dalība ir ziedojums.

Mūsu grupa Telegram:

https://t.me/engelupasaule

YouTube Eņģeļu Pasaules kanāls:

https://www.youtube.com/results?search_query=engelu+pasaule

Instagram:

https://www.instagram.com/engelupasaule