Visi raksti

Vēstījums no Erceģeļa Mihaēla

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Es, Erceņģelis Mihaēls, uzrunāju katru, kas ir atvērts klausīties un sadzirdēt savu Sirds balsi. Jo tikai caur savu Gaismas Sirdi jūs varat mani patiesi uzklausīt. Tā jūs iegūstat pieredzi, ka varat sadzirdēt arī citu cilvēku sirdis un to, kā viņi patiesi jūtas.

Jūsu jūtīgums un spēja apzināties savas dzīves kopainu, neieslīgstot nevienā galējībā un arvien vairāk izejot ārā no sava iekšējā soģa un vērtētāja, ir tās kvalitātes, kas ir vajadzīgas šobrīd uz Zemes. Katrs tāds apzināts cilvēks ir kā lielākais atbalsts man, Erceņģelim Mihaēlam un manam Gaismas leģionam.

Notikumi uz planētas kļūst arvien intensīvāki un jums katram ir svarīgi ieņemt apzinātu nostāju it visā, kas notiek. Tāpēc sākiet paši ar savu dzīvi. Ja jums ir vajadzīgs spēks un drosmi, lai ieraudzītu patieso ainu par savām dzīves kvalitātēm, attiecībām, kā arī labklājību, veselību un visu, kas notiek ar jums šobrīd, aiciniet mani un es jums palīdzēšu.

Neatlieciet savas realitātes pārskatu uz tālu nākotni, dariet to tagad un tūlīt.

Būs jauni planetāri uzdevumi, kurus es jums uzdošu, tāpēc tagad ir laiks sakārtot savas mājas gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, Iztīriet tos stūrus un telpas, kur sen neesat bijuši, kur gaiss ir sastāvējis un alkst pēc svaiguma un tīras elpas. Pavērojiet savu domu plūsmu un savu emociju gammu, atzīstot sev pašam – cik tur Gaismas, cik tumsas. Reāli un stabili stāvot ar kājām uz Zemes, jūs kļūstat kā manu frekvenču pārraidītāju. Tādā veidā atbalstot sev blakus esošos cilvēkus un visu planētu kopumā.

Ja esat izdomātā pasaulē un nespējat redzēt savas izaugsmes iespējas, tātad savu ēnas pusi, tad esat atrauti no sava ķermeņa un tātad arī nespējat nest caur sevi manas Gaismas frekvences. Diemžēl ne Es, ne mani Gaismas eņģeļi nespēj jums piekļūt klāt, lai atbalstītu, jo iluzorā siena, ko esat radījuši kā sava zemā ego izpausmes, ir kā mūris, kuram nevaru tikt cauri.

Tāpēc, mīļie Zemes cilvēki, mostieties patiesai garīgai dzīvei.

Šobrīd ir tik daudz zīmju jums apkārt, kas nepārprotami liecina, ka ir atnācis izšķirošs Laiks uz Zemes.

Tas nav nekur tālu. Tas ir tepat. Jo notiek jūsu Sirdīs. Ja spēsit izlauzties cauri ego atdalošajai sienai, jūs nonāksiet Vienotības plūsmā. Tur jūs satiksiet mani jau citā frekvencē un arī tos, kas ir paveikuši tādu pašu Ceļu kā jūs.

Jo vairāk būs šādu cilvēku, jo mierīgāks un harmoniskāks būs Zemes pārejas process, kas sāk uzņemt savus apgriezienus.

Mēs – Gaismas pasaule – darām visu iespējamo, kas ir atkarīgs no mums, bet Zemes likteni izšķir paši cilvēku, tātad – Jūs katrs.

Kopā ar visiem un ar katru

Erceņģelis Mihaēls

Pierakstīja Maija Kadiķe

www.engelupasaule.lv

Pievienojies 10 minūtēm klusuma katru dienu 21.00 –

https://t.me/+B5-dlg5lCKBhNWU8