Visi raksti

Eņģeļu skolai – 10 gadi

Eņģeļu skolas 8.izlaidums, 2024.g.Par Eņģeļu skolu. Maija Kadiķe.Baltās Brālības Skolotājs- Serapiss BejsEņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.

Radīt un vadīt Eņģeļu skolu – tā bija ļoti skaidra zīme no Eņģeļu pasaules, ko saņēmu 10 gadus atpakaļ.

Ceļš sākās ar Sargeņģeli, kurš drosmīgi veda mani un palīdzēja veidot seminārus par Eņģeļu tēmām. Pieredzot to, cik ļoti Gaismas pasaules klātbūtne izmaina cilvēku dzīves, sapratu, ka ir jāveido noteikta struktūra, kur šīs zināšanas un pieredzes var sistemātiski apgūt.

Tā radās Eņģeļu skola, kura ir iekļauta pieaugušo izglītības programmā.

Eņģeļu skolai ir bijuši septiņi izlaidumi un trīs kursi – 1., 2., 3, vēl šobrīd mācās. ????

Tie ir vairāki simti Zemes eņģeļi, kuri, piedzīvojot šo dziedinošo un iedvesmojošo kopību viens ar otru un Gaismas pasauli, nes šo pieredzi tālāk – uz savām mājām, Latvijā, pasaulē…

Pateicībā katram, kas kaut reizi ir bijis mūsu Gaismas centrā Eņģeļu pasaule, kur patiesi notiek dievišķi Brīnumi, ja esam gatavi tos pieredzēt.

Lai gaišs šis Baltais laiks gan no ārpuses, gan mūsu iekšējā esībā.❄️

Jaunais 1.kurss mācības sāks septembrī. Nenokavē! ????

Pateicībā un pazemībā

Maija Kadiķe – Eņģeļu skolas radītāja un vadītāja.

www.engelupasaule.lv