Visi raksti

Vēstījums no Erceņģeļiem

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Esot uz planētas Zeme, katrs cilvēks piedalās tās nākotnes tapšanā.

Tautas un nācijas veido enerģiju pārklājumu pār planētu, caur saviem uzskatiem un pieredzēm radot to vibrāciju, kurā dzīvo paši un veido savu bērnu nākotni.

Tā kā ir izšķirošs moments par to, uz kurieni virzīsies planētas attīstība, Mēs – Erc.Mihaēls un Erc.Orifiēls – uzrunājam jūs un aicinām ieklausīties savā Sirds balsī.

Tur mēs varam satikties, lai kopā radītu tādas vibrācijas, kas darīs jūsu dzīvi patiesāku, tīrāku un siltāku. Jums pirmajiem ir jāsper solis pretī mums, jo Mēs vienmēr stāvam un esam stāvējuši pie jūsu Sirds durvīm un gaidījuši, kad tās atvērsiet.

Mēs zinām, ka ir cilvēki, kuriem ir grūti iziet no ciešanu apļa. No vienas puses viņi vēlas to pārtraukt, bet no otras nav gatavi pa īstam kaut ko mainīt, lai būtu iespējama šī ciešanu pārtraukšana. Tās ir kā pašradītas lamatas, kurās sēžat. Tāpēc pajautājiet sev – kāpēc izdaru šādu izvēli? Kāpēc man ir izdevīgi būt cietējam?

Šī dzīves pabērna loma iespējams, ka ir tik pazīstama, ka ir grūti to pamest, jo tad būs jāapgūst cita loma. Tas prasīs laiku, iekšējas pārmaiņas, it kā vainīgo atbrīvošanu un atbildības par savu dzīvi uzņēmšanos.

Mīļie, ir beidzies laiks, kad daudz ko darījām jūsu vietā.

Jums ir laiks kļūt garīgi pieaugušiem un uzņemties atbildību ne tikai par savu dzīvi, bet par planētas nākotni.

Mēs esam blakus, lai jūs atbalstītu, bet apzināti soļi ir jāliek jums pašiem.

Planētas Erceņģeļi Mihaēls un Orifiēls

Pierakstīja Maija Kadiķe

www.engelupasaule.lv