Visi raksti

Pūķa gada svinēšana 10.02.2024.

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Pūķa gada svinēšana!

10.februārī pl.17:00. klātienē un onlainā.
Gaismas centrā Eņģeļu pasaule

Līdz ar Jaunā mēness iestāšanos, austrumu pasaulē tiek svinēts Zaļā koka pūķa gads.

Saskaņā ar austrumu kalendāru jaunais gads ir saistīts ar vēl nebijušiem izaicinājumiem. Bet tā kā Pūķis nes sevī spēku, izturību un drosmi, tad tas dos iespēju šos šķēršļus pārvarēt.

Pēc ķīniešu horoskopa Pūķis ir pati jaudīgākā no zīmēm.

Tāpēc sanāksim kopā, lai ar cieņu sagaidīdu Zaļo koka pūķi un svinētu šo notikumu.

Pūķi mīl krāšņumu un protams – zaļo krāsu, ko aicinam ietvert savā apģērbā.

Tikšanās laikā iepazīsimies un aktivizēsim kristālus, kas var palīdzēt harmoniski sadarboties ar gada enerģijām. Tie ir pūķa asinis, apatīts un heliotrops.

Meditācijā būs iespēja pieredzēt Zaļā koka pūķa vibrācijas un satikties ar savu Pūķi, kas var kļūt par Gaismas pavadoni jaunajam laika posmam.

Pasākumu vadīs Maija Kadiķe.
Dalība ir ziedojums.

Pieteikšanās whatsApp 29493382.