Visi raksti

Baltās Brālības Skolotājs – El Morija

Aprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkosVēstījums no KristusVēstījums. Mīlestības Vārti.Lūgšana par MieruSievietes sakrālais ceļš Bali salā"Satikties ar Eņģeļiem caur gongiem un meditāciju"Vēstījums no Sargeņģeļa

Nodarbību cikla Baltās Brālības Skolotāji -El Morija

9.aprīlī pl.19.30 – 21.00

Šobrīd šajā sarežģītajā laikā arvien vairāk Gaismas Skolotāju vēlas būt tuvāk Zemei un cilvēkiem, lai caur savu klātbūtni sniegtu arvien lielāku atbalstu. 

Tāpēc arī ir atnācis kā vēstījums no garīgās pasaules – nodarbību cikls Baltās Brālības Skolotāji.

Stāsts ir par septiņiem enerģijas Stariem, kas nosaka cilvēku fizisko, emocionālo, mentālo un dvēseles dabu. Mēs visi atrodamies šo staru iedarbībā. Tāpēc mums ir iespēja sevi pilnveidot caur šīm enerijām. 

Katrs no Septiņiem Skolotājiem ir kā īpašs un neatkārtojams stars Gaismas varavīksnē, kas plūst no Radītāja bezgalīgās un mīlošās Sirds. Kopā šie Stari veido Balto Brālību, kas ir pašrealizējušies Skolotāji, kuri ir izlēmuši palikt tuvu Zemei un palīdzēt cilvēcei Pārejas laikā.

Esam jau iepazinušies ar vienu no Viņiem – Piektā stara Valdnieku Svēto Ilarionu. Nodarbības ieraksts ir – https://www.engelupasaule.lv/14-11-2023-vebinars-svetais-ilarions-plkst-19-30/

Šajā nodarbībā satiksimies un savienosimies ar Pirmo staru, kas ir gaiši zilā krāsā. Pirmais Stars ir gribasspēka un mērķtiecīguma Stars, palīdz mums izmantot savu Dievišķo gribu kā augstāko par cilvēka zemākajām iegribām un neļauj apkārtesošajiem ietekmēt mūs. Pirmā stara Valdnieks El Morija cieši sadarbojas ar planētas Zeme galveno Erceņģeli – Mihaēlu. 

El Morija ir vairākkārt iemiesojies uz Zeme un katru reizi ar kādu konkrētu uzdevumu, Viņš ir bijis leģendārais Himalaju karalis, jogas meistars, Tālo Austrumu garīgais skolotājs.

Nodarbībā tuvāk iepazīsimies ar El Morijas dzīvi un paveiktajiem darbiem. Bet meditācijā savienosimies ar Pirmo Gaismas staru, kas dod iespēju saskaņot savu gribu ar Dieva gribu, kā arī mērķtiecīgi realizēt savus dzīves uzdevumus,

Baltās Brālības Skolotāja El Morijas kristāls ir zilais topāzs. 

Nodarbību vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu autore. 

Dalība vebinārā ir 15 euro.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.