Visi raksti

Seminārs – prakse Satikt savu Pūķi

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Smalkā pasaule ir dažādu būtņu caurstrāvota. Mums ir iespēja satikties ar saviem Spēka dzīvniekiem, dabas būtnēm – fejām, elfiem, rūķiem, koku gariem, kā arī ar Vienradžiem un Eņģeļu delfīniem. Pie šīs smalkās mistēriju pasaules pieder arī Pūķi. 

Tā kā šis gads pēc Austrumu kalendāra ir Zaļā koka pūķa zīmē, tad tas dod iespēju tuvāk iepazīties ar šo jaudīgo enerģiju. 

Mana pastiprināta tuvināšanās Pūķiem notika pavisam nesen – ceļojuma laikā Bali salā.

Daudzu tempļu vārtus šeit sargāja Pūķu figūras, jo Pūķus Austrumos ciena un godina. Ar katru tādu tikšanos savienojos arvien vairāk ar Pūķa enerģijām, līdz tie paši sāka atklāties un iepazīstināt ar sevi. Kādā no tempļiem satikos ar Zemes, citā ar Ūdens, Uguns un Gaisa Pūķi, Šīs savienošanās ienesa jaunu, daudz spēcīgāku enerģiju plūsmu gan čakrās, saiknē ar Zemi un Debesīm, kā arī pastiprināja gaišās maņas. Tā bija sava veida iniciācija no šīs mītiskās pasaules.

Līdz ar to esmu gatava vest arī citus šajās unikālajās enerģijās. To izpausmes veidi ir bezgala dažādi. Katrs no mums var saņemt no šīs smalkās mistēriju pasaules tieši to, kam ir gatavs šobrīd. 

Seminārā – praksē iepazīsimies ar to, kā Pūķi ir interpretējušas dažādas tautas un kultūras, kas ir palīdzējis atvērt Pūķa spēku, bet kas to ir mazinājis.

Tā kā Pūķa vibrācijas atver jaunu, daudz jaudīgāku potenciālu mūsos, tad meditācijā satiksimies ar Pūķiem, kas savieno un nostiprina mūsos zemes, ūdens, uguns un gaisa enerģijas, izejot uz ēterisko vibrāciju, kas ir kā iespēja satikties ar savu Garīgo pūķi. Un visam pāri vienmēr ir mīlestība, tātad tikšanās ar Mīlestības pūķi. 

Ir zināms, ka smalkā pasaule mūs savieno ar Sargeņģeli kā atbalstošo Gaismas spēku. Bet katram no mums ir arī savs individuālais Pūķis, kas ir blakus, lai sniegtu drošibu, spēcinātu, kā arī palīdzētu pārvarēt savu zemo ego un doties pretī jauniem izaicinājumiem. 

Pūķa vibrāciju integrēšana – tā ir iespēja pacelties uz jaunu, daudz jaudīgāku Gaismas spirāles loku.

Tiekamies.

Maija Kadiķe – Eņģeļu skolas radītāja un vadītāja, grāmatu autore, planetāro spēka vietu apceļotāja.

Seminārs prakse ir 20.aprīlī 11.00 – 15.00 Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona 88/2 255. telpā klātienē ar iespēju pievienoties onlainā.

Lūgums pieteikties līdz 19.aprīlim.

Dalība seminārā – praksē ir 30 euro. 

Pieteikšanās WhatsApp 29493382 Maija