Visi raksti

Sieviešu aplis jaunā Mēness Gaismā

Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkosVēstījums no KristusVēstījums. Mīlestības Vārti.Lūgšana par Mieru

Sieviešu aplis  jaunā Mēness Gaismā 

8.maijā pl.19.00 klātienē.

Grieķija ir dievu un dieviešu zeme, bagāta ar mītiem, stāstiem, notikumiem.

Tāpēc, atgriežoties no Spēka brauciena Atēnas, senās leģendas un dievu vietas,

iegūto pieredzi un vibrācijas ienesīsim savā dzīves vietā – Latvijā, tādā veidā izveidojot Gaismas tiltus starp abām zemēm, kā arī savienojot grieķu dievietes – Atēnu, Artemīdu, Afrodīti ar mūsu mīļo Māru. Tas dod iespēju veidot sievišķās vienotības apli smalkā plānā – starp dievietēm, lai tas varētu pakāpeniski ,,nolaisties,, pār mums, un mēs spētu arvien vairāk dzīvot šajās vibrācijās. 

Lai to paveiktu, tiksimies jaunajā Mēnesī ar grieķu dievietēm, kas ir kā viens no dievišķās dievišķības pirmsākumiem uz planētas, un mūsu Māru – latvju zemes sievišķo pamatspēku. 

Jaunais mēness ir laiks, kad varam atlaist veco, kas vairs nekalpo un ienest tā vietā kaut ko citu, kas virmo kā Gaisma šajā brīdī Debesīs. 

Dalība ir brīvs ziedojums. 

Pieteikšanās WhatsApp 29493382 vai engeluskola@inbox.lv