Visi raksti

Skorpiona laiks

Eņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkosVēstījums no KristusVēstījums. Mīlestības Vārti.Lūgšana par MieruSievietes sakrālais ceļš Bali salā"Satikties ar Eņģeļiem caur gongiem un meditāciju"Vēstījums no SargeņģeļaSavienošanās ar Gaismas EņģeļiemVēstījums no Erceņģeļa Mihaēla23.-24. septembris Rudens saulgriežu notikuma programma Spēka vietā, divu upju satekā viesu namā "Satekas"Vēstījums par rudens saulgriežiem no Erceņģeļa Samuēla.2024.gada kalendārs Gaismas plašumsJaunā mēness vibrācijās esot, vēstījums no grāmatas Eņģeļu dārzāVēstījums par Rudens saulgriežiemVēstījums no Marijas Magdalēnas.Pazemības lūgšanaLūdziesVēstījums no Dievmātes MarijasLūgšana Dievmātei MarijaiDievmātes vārdi8.septembris, pl. 18:30 Tikšanās un meditācija Jaunavas Marijas dzimšanas dienā "Piedzimt mīlestībā"Vēstījums no Erceņģeļa Raziēla31.augusta ieraksts - Gaismas aplis pilnmēnesī. Indijas pieredze "Kā saglabāt Centru pretpolu pasaulē"Sievietes lūgšanaVēstījums no Dievmātes Marijas23. - 24. septembris - Rudens Saulgriežu retrīts Spēka vietā divu upju satekā viesu namā "Satekas"Gaismas Centrs Eņģeļu pasaule uzņem Eņģeļu praktiķes Maijas Kadiķes vadītajā Eņģeļu skolas 1.kursā!

Mēs ieejam Skorpionā.

Tas iestājas 23.oktobrī un būs ar mums kopā līdz 22.novembrim.

Skorpiona enerģija nāk ar iespēju mainīties, paņemot kā pamatu dziļāko no praksēm – savas ēnas puses izpēti un izgaismošanu.

Lai tas varētu notikt pēc iespējas harmoniskāk, varam paiet solīti pretī pārmaiņām, ļaujoties šai plūsmai, kas ieved neizzinātā sevī un ienest tur Gaismu.

Nākošais solis tad būs drošāks, jo tu zini Ceļu un dodies tālāk apzināti. Un tā tu atgūsti savu spēku, pieņemdams, kad Gaisma un ēna ir Ceļš uz kura esi katru mirkli.

Tikai to ieraugot, solis kļūst skaidrāks un vieglāk veicams.

Lai piepildīts un spēkpilns šis Skorpiona Ceļa posms, kas nāk ar jauniem izaicinājumiem, tātad arī iespējām.

Lai mums izdodas būt labākajā sevī!

Aicinu pievienoties Skorpiona Vārtu meditācijai, kas notiks 11.novembrī.

Ieeja uz meditāciju būs

https://t.me/engelupasaule

Lai mums gaismots un izaugsmes iespējām piepildīts ir šis laiks! ????

Mīlestībā

Maija Kadiķe

www.engelupasaule.lv

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.