Visi raksti

Es radu kopā ar Tevi

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

Tu atkal man māci paļauties.

Tiesi tad, kad liekas, ka esmu jau daudz ko apguvusi, Tu nāc un mani izaicini.

Sākumā liekas, ka sabrūk viss, ko zināju pirms tam.

Atmesdama šaubas un neziņu, esmu tik daudzus gadus gājusi šo ticības un paļaušanās Ceļu.

Tagad ir sajūta, ka vienā mirklī ir sabrucis tik daudz kas no tā, ko tik ilgu laiku esmu veidojusi.

Sēdot pie savām drupām, manī mostas spīts un drosme to tomēr paveikt līdz galam.

Es jūtu, ka Tu uzliec roku uz mana pleca un saki –

Pietiek gaidīt. Ejam.

Ceļš ir tas, kur vienmēr esmu jutusies labi.

Tagad, kad lieku savus soļus Tevis atstātajās pēdās, sajūtu, ka manī mostas spēks, kas var pieņemt šo izaicinājumu – radīt no jauna.

Atceros, ka savu dzīvi pirms tam cēlu diezgan haotiski, ieklausoties te vienā, te otrā padomdevējā. Bieži vien es pat aizmirsu par Tevi un to, ka Tu esi visa pamatā.

Šobrīd es cieši Tev sekoju, ieklausīdamās katrā vārdā, ko Tu man velti.

Es zinu ne tikai Tavus vārdus, bet katra kustība atsaucas arī uz manu ķermeni. Tā pārtopu es un viss, kas ir man apkārt.

Tagad es zinu, ka mēs kopā liekam jaunus pamatus Mājai, kas ir mana dzīve.

Tu man māci ticību un paļaušanos citādi, nekā zināju to līdz šim.

Tu esi visur pirms es tur esmu.

Es radu kopā ar Tevi.

Mīloši, spēkpilni un ar prieku.

Maija Kadiķe

www.engelupasaule.lv

Gaismas spēka grupa Telegram –

https://t.me/engelupasaule