Visi raksti

Nodarbība – prakse “Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija”

Eņģeļu skolas Spēka brauciens 2024Nodarbība – prakse "Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija"Jūnija nodarbību grafiks.Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkos

✨Nodarbība – prakse Spēka dzīvnieks – iekšējā mistērija🐋
✨4.jūnijā 18.30

💚Tā kā Debesis mūs apbalvo ar Eņģeļiem, Zeme atbalsta ar savu dabas spēku. Viena no jaudīgākām izpausmēm ir Spēka dzīvnieki.
Spēka dzīvnieks savieno mūs ar dabas enerģijām – zemi, ūdeni, uguni un gaisu, kā arī ieved dziļos iekšējos procesos, kuros mums ir iespēja izprast un izzināt sevi. Šāda tikšanās var palīdzēt atbrīvoties no bailēm, kas ir bijušas mūsos un gaidījušas īsto laiku, lai tiktu ieraudzītas un pārstrādātas.

💚Spēka dzīvniekā mīt milzīgs potenciāls, kurš sāk realizēties, kad apzināti ar to saskaramies.

✨Tā kā tagad arvien vairāk cilvēku sāk sajust smalkās pasaules klātesamību, tad uz tikšanos aicināsim arī mītiskos Spēka dzīvniekus, kuri kādreiz ir bijuši uz Zemes, bet tagad ir sastopami citā dimensijā. Tie būs mums kā pavadoņi, kas savieno mūsu Zemes plānu ar smalko pasauli.

✨Tikšanos vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe un Eņģeļu skolas vadītāja, grāmatu autore.

✨Nodarbība – prakse būs Gaismas centrā Eņģeļu pasaule K.Barona 88/ 2 255.telpā ar iespēju pievienoties online.

Dalība ir 15 euro.

Pieteikšanās engeluskola@inbox.lv vai WhatsApp 29493382

Swedbanka :
Maija Kadiķe
LV44HABA0130A20888000

Revolut:
Maija Kadiķe
LT203250061556690626
____________________________________________________
Maijas Kadiķes grāmatas:
https://www.engelupasaule.lv/gramatas/

Mūsu grupa Telegram
https://t.me/engelupasaule