Visi raksti

Vebinārs Dievišķā Venēra

Sieviešu aplis jaunā Mēness GaismāNodarbību kalendārs maijam!Vebinārs Dievišķā VenēraAprīļa nodarbību kalendārs 🌿Seminārs – prakse Satikt savu PūķiBaltās Brālības Skolotājs - El MorijaPūķa gada svinēšana 10.02.2024.2024.g. marta pasākumu kalendārsVebinārs "Sievietes un vīrieša satikšanās"9.janvārī 20.00 YouTube kanālā Eņģeļu pasaule Labklājības un labvēlības eņģelisTu iesāc sevi jaunuEsam šķērsojuši 2024.gada Vārtus!Vēstījums no Gaismas pasaules2024. gada janvāra mēneša pasākumu kalendārs - lai ērtāk un vieglāk saplānot savu mēnesiVēstījums no Sanat KumaraKristus vēstījumsVēstījums no Marijas Magdalēnas6.janvārī 17.00 Zvaigznes svētkiJauna pasauleVēstījums no Kristus Ziemas saulgriežosVēstījums no Māras Ziemas saulstāvjosVēstījums no Kristus un Marijas MagdalēnasEņģeļu pasaules pasākumu kalendārs decembra mēnesim13.decembris 18.30 Sieviešu aplis Jaunā mēnesī Svētās Lūcijas dienāEņģeļu skolai - 10 gadi11.novembris Tikšanās Skorpiona VārtosEs radu kopā ar TeviVēstījums no Erceņģeļiem14.novembris plkst.19.30 ZOOM Vebinārs -Svētais Ilarions11.novembrī 17.00 Tikšanās Skorpiona VārtosMaijas Kadiķes seminārs – prakse "Eņģeļu hierarhija, serafimi un Erceņģelis Serafiēls"Vēstījums no KristusApstājies, ieklausies un dodies tālākVēstījums no ErceņģeļiemVēstījums no Erceģeļa MihaēlaSkorpiona laiksĢimenes lūgšanaSievietes svētībaUzticiesLūgšana par lūgšanasEņğeļu skolas retrīts Zemes Sirdī GlastonburyPieņemšanas prakse - lūgšanaEņģeļu skola 2.kursa tēma Eņģeļu skolā ir Erceņģeļi.Lūgšana – meditācija iekšējiem ūdeņiemVēstījums no Erceņģeļa MihaēlaGaismas notikums Miers uz Zemes un cilvēkosVēstījums no KristusVēstījums. Mīlestības Vārti.Lūgšana par Mieru

Zemei vienmēr ir bijis ciešs savienojums ar planētu Venēra,kas ir trešais spožākais spīdeklis pēc Saules un Mēness.

Venēra tiek saukta arī par Rīta zvaigzni, jo tā paceļas debesīs pirms saullēkta, atklājot savu spožo skaistumu un izgaismojot debesis ar maģisku mirdzumu. 

Venēra ir veiksmes planēta, kas saistīta ar mīlu, romantiku, skaistumu un prieku. 

Tā kā Venēra atrodas tik tuvu Zemei, mēs nepārtraukti saņemam tās Gaismas pulsāciju. Tas var mainīt mūsu iekšējo telpu, ja spējam sadarboties ar šīs planētas garīgo būtību – Dievišķo Venēru.

Viņas plūsmā esot, ir iespējams paplašināt savas mīlestības vibrācijas un atvērties jaunām pieredzēm. Venēras ietekmē attīstās skaistums, grācija, pievilcība, maigums, spēja mīlēt, kā arī nepieciešamība pēc iekšējās un ārējās harmonijas. 

Vebinārā iepazīsimies ar Gaismas rituāliem, kas palīdz nostiprināt savienojumu ar Venēras dievišķo plūsmu. 

Vebināru vada Maija Kadiķe – Eņģeļu praktiķe, grāmatu autore, Eņģeļu skolas radītāja un vadītāja.

Dalība ir 15 euro